2737
2734
عنوان

چیکارکنم پهلوهام آب شه

246 بازدید | 21 پست

چایی دمنوشی ورزشی هرچی به ذهنتون میرسه بگید .لایک کنیدواستون صلوات میفرستم

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من از این حلقه بزرگ سفتا گرفتم بزنم

وخدایی ک بشدت کافیست‌‌.....             ‌‌‌‌                      حوصله بحث و دعوا ندارم مخالف هستی جواب نده ممنونم                                                   
حلقه خیلی خوبه من خیلی وقته میزنم

باهاش کمم کردی؟روزی چقد میزنی؟من تازه گرفتم

وخدایی ک بشدت کافیست‌‌.....             ‌‌‌‌                      حوصله بحث و دعوا ندارم مخالف هستی جواب نده ممنونم                                                   
2738

صبح ناشتا آب با چند قطره لیمو و‌همچنین شبا قبل خواب

روزی بیست دقیقه حلقه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

زردچوبه و زنج

بیل و زیره و دارچین و عسل را قاطی کن از هرکدوم ی قاشق عسلوکم کم بریز سفت نشه موادتم باید پودر باشن و اصل نه ازاین بازاریای تقلبی مثلا زنجبیلت را بده برات پودر کنن زردچوبتم چوبشو پورد کنن و دارچینم همینطور منظورم کیفیت موادته برای اثر گذاری بعد باهاشون قرص درست کن اندازه میانه حال مثلا فندق کوچک و اگرهم یبوست داری کمی بهش پودر سنا اضافه کن و روزی دوبار قبل نهار و شام بخور

نیاز به ورزش و رژیم دارین،ورزشهای مخصوص شکم کار کنین،حداقل روزی 30تا40دقیقه ورزش کنین و بیشتر حرکاتای ورزشیتون مخصوص شکم باشه،

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2706