2737
2734

در مورد دیجیتال مارکتینگ برندینگ و تبلیغات کسی سوال داره بپرسه؟

در مورد وبسایت اینستاگرام و راه های افزایش فروش و تبلیغات هدفمند در حوزه کسب و کار

مشاور  کسب و کار و استارتاپ

خب یه توضیح کلی بده 

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام روزتون بخیر استارت یه کار رو ، کار فروش اینترنتی رو چطور بزنیم؟؟؟ از همون ابتدای ابتدا از صفر ...

تولید محتوا با کیفیت عکس و ویدئو بالا. گزاشتن حداقل ۱۰۰ پست در اینستاگرام. بعد هشتگ گذاری مناسب با هشتگ های روز و نه تخصصی پیج خودتون

بهترین روش تبلیغ برای کارهای بهداشت و درمان استفاده از کدوم یکی از اینهاست؟زودبازده ترین شون کدومه؟پرفایده ترین شون کدومه؟

دوم اینکه چرا هزینه انجام این کارها اینقدر زیاده؟کسی که تازه کارش رو راه انداخته که هنوز درآآمدی نداره که چندین میلیون هزینه تبلیغات بده.

2738
تواینستاگرام برای فروش محصولات پوستی چیکاربایدکرد

۱۰۰ پست ابتدا با کیفیت و با قالب مناسب و یکسان در همه پستها. هشتگ گزاری تخصصی محصول و مهمتر هشتگ های نامربوط و موضوع روز

عزیزم من محصولاتی میفروشم که گرون هستش ولی واقعا کارایی بالایی داره و چون تولید امریکا هستش و از دبی وارد میشه قیمتش با ارز حساب میشه و گرون هستش.پیج اینستا هم دارم ولی فروشی نداشتم فقطم به خاطر قیمتا بالا هستش به نظرت راه حلی داره.فعلا که دیگه دیدم کاری نمیتونم بکنم ادامه ندادم ذوقی نمونده

من پیج کارهای هنری دارم چطور میتونم توش پیشرفت کنم برای فروش  خواهشا یه حرف جدید و به درد بخ ...

اصلا بدنبال تبلیغ دادن نباشید. روشهای مناسب تبلیغات رو مطالعه کنید. صفحه ایکه یوزر واردش میشه اگر یک پیج اینستا یا سایت خشک و غیر تعاملی باشه فرار میکنه

2706