2737
2739
عنوان

در مورد دیجیتال مارکتینگ برندینگ و تبلیغات کسی سوال داره بپرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 1969 بازدید | 55 پست
تلگرام پاسخگو نیست. اینستا فراگیر تر هست و اطمینان بیشتری به مشتری میده

خب اخه فقط یه محصوله😑

چجوری واسه یه محصول ۱۰۰ تا یا حتی همون ۵۰ تا پست بزارم؟

اخه واسه زعفرون چه پست و عکسای متفاوتی میشه گذاشت؟؟؟

خب اخه فقط یه محصوله😑 چجوری واسه یه محصول ۱۰۰ تا یا حتی همون ۵۰ تا پست بزارم؟ اخه واسه زعفرون چه ...

اگر تک محصولید از محل خودتون و محصول بصورت لایو و حرفه ای پرزنت کنید افرادو. از طریق کمپین های تبلیغاتی

مشاور  کسب و کار و استارتاپ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب پس یعنی نیازی به پیچ و کانال نیست؟؟؟

پیج اینستا داشته باشین و از لایو و استوری برای تعامل با مشتری استفاده کنید. ادرس و تلفن ثابت بزارید در بیو حتما

2731
اگر تک محصولید از محل خودتون و محصول بصورت لایو و حرفه ای پرزنت کنید افرادو. از طریق کمپین های تبلیغ ...

خب ببینید خب اگه من به این شکل هم عمل کنم یعنی اطرافیان و دوست و اقوام رو پرینت کنم نهایتا چند نفر میشه مگه؟یه تعداد محدود بیشتر از ۵۰ تا فکر نکنم بشه 

خب اینطوری که کار بسیار محدوده 😑

خب اخه فقط یه محصوله😑 چجوری واسه یه محصول ۱۰۰ تا یا حتی همون ۵۰ تا پست بزارم؟ اخه واسه زعفرون چه ...

به نظرتون برای تک محصول اونم همچین محصولی که قابلیت بالایی برای عکاسی متفاوت نداره 

چند تا پست من باید بسازم حداقل؟؟؟

پست تعاملی یعنی چه جوری باشه؟ چند نمونه میگین؟

تعاملی یعنی پرسش و گفتگو و سوال از کاربر. حتما از استوری و لایف استایل روزانه در استوری استفاده کنید تا اعتماد مشتری رو جذب کنید. پست حتما نباید تخصصی در مورو محصول شما باشه فقط

2738
خب ببینید خب اگه من به این شکل هم عمل کنم یعنی اطرافیان و دوست و اقوام رو پرینت کنم نهایتا چند نفر م ...

لایک اونها اتوماتیک شما رو به فالوور های اونها معرفی میکنه

عزیزم من یه مطلب دیدم که بهترین دوره‌های دیجیتال مارکتینگ و معرفی کرده. به نظرم خوب اومد... لینکش و براتون میذارم دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

لینک: https://bigsearch.ir/bdm

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟