2733
2734

خانومشو ی چن باری دیده بودم ظاهرا ک خیلی بود...شوهرش داشت ب منو شوهرم میگف داره طلاق میگیره و این حرفا ظاهرا ک ناراحت بود من گفتم سر چی نگف..اما ب شوهرم گفته بود چن باری زدمش..خیلی ناراحت شدم گفتم پس حقشه اونا اصرار داشتن ک من زنگ بزنم صحبت کنم ببینم برمیگرده اولش قبول نمیکردم گفتم خب ب من مربوط نیس اما خب خیلی اصرار کرد شوهرم.زنگ زدم ی حرفایی زد ک حقو بهش دادمو گفتم چ جوری تحمل میکردی گف بخاطر دخترش صبر کرده اما ادم نشده..میگف همیشه کتکش میزده هرچی فوش و بد و بیراه ب خانوادش میگفته میگ همش جلو جمع میگف مهریتو جور میکردم طلاقت میدادم😔هیز بوده شبا دیر می اومده خونه خرجی نمیداده...میگ وقتی داشتم میومدم گف نمیام دنبالت طلاقت میدم منم قسم خوردم برنگردم منم گفتم والا حق داری اما دخترت چی گف اون ی مامان خوشحال میخاد ن همیشه گریون...خدا لعنت کنه اینجور مردارو اعصابم از دیروزه بهم ریخته...ب شوهرم گفتم حق نداری باهاش بگردی ادم نیس اصلا 😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خاک تو سر همچین مردای نامردی😢

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

واقعا آدم نیس😧😧

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2738

فقط خدا بین زن و شوهر رو میدونه

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم

برای تماااااااااااام بانوان سرزمینم ارزو میکنم حتی یک روز و هم مجبور نباشن تحمل کنن با مردهایی که نرن نه مرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررد

کاربری چهارم                          هفده سال پیش بین خرید گوشی لمسی که تازه مد شده بودو تختخواب من تخت خوابو انتخاب کردم چون دلم زندگی و عشق و دوست داشتن میخواست ،نه کامپیوترو دوست داشتم نه گوشی نه بلوتوث نه کلیپ نه عکس نه فیلم ، من مجازی رو نمیخواستم من واقعیتو با خوبیها دوست داشتم چون احساسی و واابسته بودم اما ده سال بعد بالاخره دوتایی با چه شوقی گوشی خریدیم، با اومدن تلگرام ، واتساپ و اینستاااااا تو  باخیانتات ذاته واقعیتو نشون دادی، حس کردم ، باور کردم بعد ازون سرو صدا ها و دعواهایه شدید  تحقیر شدم  خورد شدم، حس کردم بازی خوردم، بچه رو وسیله زجرکش کردن من کردی  به خاطر بچم باید شاد بودم و میخندیدم و زندگی میکردم دو سال طول کشید تا سرپا شدم  اما شما رو از توی خونه ی دلم و قلبم انداختم بیرون، گذشت تا امروز من زنی شدم مستقل محکم و قوی ،سخت بود اما تونستم ، همه ی برنامه هایه موبایلو یاد گرفتم اما درست ازش استفاده میکنم به شما بارها گفته ام برو همه ی پولها و اموال را هم  بردار فقط برو بزار یه صبح که بلند میشم شمارو نبینم و از ته دل دوباره بخندم مگر چند بار زندگی میکنم اما شما مرا رها نمیکنی باشه این نیز بگذرد، میدانم گوشیم راپنهانی برمیداری حرفایه دلم را میخوانی پس بخون شما جوونیه منو به لجن کشیدین قطعا اگر عمرمن به این دنیا باشد پیری شما را به لجن خواهم کشید ، اما بدون شاید هیچ کس به اندازه ی من از اومدن فضایه مجازی خوش حال نیست  زندگی را به کامم زهر مار کردی  اما بهتر ازین بود که تو پیری میفهمیدم بهم خیانت کردی و اتش میگرفتم و کاری از دستم بر نمیامد پس خدایا بازم شکرت الان حداقل احساسم بزرگ ترین سرمایه ام را خرجت نمی کنم ارزوی بوسیدن و دوست داشتنت را تا ابد به دلت خواهم گذاشت 💏 💑  خانومی که امضامو میخونی من راز دلمو فقط برا این نوشتم که گذشتم  یادم نره و از یه سوراخ ده بار گزیده نشم ،پس ممنون میشم که به خاطر امضام منو لایک نکنین و سوال نپرسین چون دوست ندارم هر روز برام یاداوری بشه🌹

چه جالبه مردی پیدا شد گردن بگیره ...ما هرکیو دیدیم موقع طلاق گفته طرف بده من پاک و منزه ام

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
چه جالبه مردی پیدا شد گردن بگیره ...ما هرکیو دیدیم موقع طلاق گفته طرف بده من پاک و منزه ام

اره دقیقا..اما شوهرم گفته دلیلی داره ک رفته دیگ از زیر زبونش کشیده گفته فقط دو سه باری زدمش مرتیکه..

برو به دوست شوهرش بگو این تا الانم خیلی خانومی کرده تحملت کرده. اگه هم واقعا پشیمونه خودش بره بگه غل ...

خیلی وقته رفته خانومش..خیلی رفتن ک برگرده اما گفته نه چون چن بارم تعهد داده نزنه اما باز کتکش زده...

خیلی وقته رفته خانومش..خیلی رفتن ک برگرده اما گفته نه چون چن بارم تعهد داده نزنه اما باز کتکش زده...

پس همون بهتر جدا شه.اخ من بودم مرده رو میشستم میذاشتم کنار

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
2706