2737
2734
عنوان

بچه ها بچه ها پیام دادم ب شوهرم +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2961 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی جاریت بهت توهین میکنه چرا منتظری مادرشوهرت اینا ازت دفاع کنن خودت دفاع کن و به یه ورت هم نگیرش، ...

نه عزیزم سه ماه بود نرفته بودم 

گفتن نیاین اون بیاد

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم
2728

چقدر آقاست همسرت وتو چه خوب مدیریت کردی👌

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

استارتر کجایی هستی؟؟

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740
شوهرت چ مرد ارومیه خوشبحالت . منطقیه الان اگه شوهر من بود میگف ت ب خاطر من باید بیای من حالیم نیس م ...

قربونت برم خواهر 

۳سال خون گریه میکردم از دستش 

حرفا منو باور نداشت

میرفتن دروغ میگفتن پشت من اونم میخواست طلاقم بده

یک ماه هم نشده هنوز اینجوری شده 

چون با چشم خودش دید اذیت هاشونو

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم
افرین  مستقل باش عزت نفس داشته باش عمرا نرو  چه خوب که با سیاست به شوهرت پیام دادی نه ب ...

خاک بر سرم کنن 

اول زندگی با گریه و جیغ و داد بهش میگفتم 

همش دعوا داشتیم

از بچه های نی نی سایت یاد گرفتم

چقدر شوهرت خوبه قدرشو بدون،،،من الان شوهرم یه هفتست خونمو تو شیشه کرده میگه چرا رفتیم باغ بابا،تو جل ...

این مردا و طرز فکر و برداشتشون از حرفای ما 

ادمو به دق میدن😂😂😂

2706