2733
2734
عنوان

بچه ها بچه ها پیام دادم ب شوهرم +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2961 بازدید | 103 پست
هههه لازم ب ذکره دیشب گفتم خب من دستم شکسته چرا رفتی خونع مامانت  گفت خفه‌خون بگیر و زر نزن و. ...

😂😂😂😂😂😂😶یا ابلفض

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
چه شوهر خوبی😍 خدا حفظتون کنه واسه هم ان شالله

ممنون مهربونم ⁦❤️⁩سلامت باشی

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی چی بگم،روز جمعه گفتن همه بریم باغ گوسفند سرببریم،یعنی منو دوتا جاریمو وپدرشوهرو خلاصه همه،،،بعد د ...

اووووو بعد شوهرتم همه رو از چشم تو دیده 

چه بدددد

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
احساس کردم که رابطه تو و شوهرت (البته تو اسکرینا)مث یه دکتر و بیماره!!! اصن نفهمیدم کدوم مشاور بود ک ...

عزیزم هیچکدوم مشاور نبود،،این خانم به شوهرش پیام داده و گفته بی طرف به این قضیه نگاه کن جوری که مثل مشاور جوابمو بدی،دراصل برا شوهر خودش فرستاده

2728
ممنون مهربونم ⁦❤️⁩سلامت باشی

عزیزم رمز موفقیتت چی بود؟شوهر منم کاملا دهن بین مادر و خانواده ش هست ومن کلا جرات ندارم حرفی بزنم بیشتر لجبازی میکنه

لطفا برای تمامی درگذشتگان و پدر من یک صلوات هدیه کنید
عاقا بلاخره تو نی نی سایت یه مرد فهمیده و باشعور دیدیمـ...شوهر من ک نمیرم و اینا حالیش نمیشه بایییدد ...

😂😂😂اتفاقا تو سایت براش اکانت درست کردم 

انشا الله شوهر شما هم سرش ب سنگ بخوره 

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم
عزیزم رمز موفقیتت چی بود؟شوهر منم کاملا دهن بین مادر و خانواده ش هست ومن کلا جرات ندارم حرفی بزنم بی ...

من اولا با گریه حرفامو میگفتم

الان فهمیدم مردا از گریه بدشون میاد

با محبت زیاد باید کنار خودت نگهش داری 

با زبونت بکشش طرف خودت 

وقتی سر کاره پیام بده 

زنگش که میزنی بگو گفتم دلت برا صدام تنگ شده زنگ بزنم انرژی بهت بدم خستگی از تنت بیرون بره و‌از این حرفا

خلاقیت ب خرج بده 

غذا رو تزیین کن 

رو در ورودی نامه بچسبون ک خسته نباشی 

یه کار کوچولو ک میکنه با ذوق تشکر کنه یه عالمه 

اولش میزنه تو ذوقت 😂بعد ۳.۴ماه خوب میشه 

نا‌امید نشیا

2738
شبیه این تبلیغای کانالای تلگرامی گفتی😂😂😂😂

😂😂😂عه اره

من اولا با گریه حرفامو میگفتم الان فهمیدم مردا از گریه بدشون میاد با محبت زیاد باید کنار خودت نگهش ...

باور کن اینقدر تلخ هستن که آدم به زبونش نمیاد این حرفارو بزنه

لطفا برای تمامی درگذشتگان و پدر من یک صلوات هدیه کنید
باور کن اینقدر تلخ هستن که آدم به زبونش نمیاد این حرفارو بزنه

بخدا میدونم 

گذشته ی من خیلی سخت بود 

اگه بگم باورت نمیشه

اما بخاطر زندگیت باید تلاش کنی

یه روز و دو روز نیست آخه 

یه عمره

احساس کردم که رابطه تو و شوهرت (البته تو اسکرینا)مث یه دکتر و بیماره!!! اصن نفهمیدم کدوم مشاور بود ک ...

😁😁😁 خوبه کع 

قبل اینکه زن و شوهر باشیم رفیقیم

چه تایپیک هایی خوندی!!؟

اگه دوست داری تاپیکهای دختر گرانبها روبخون واقعا آموزندس

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید