2737
2734
عنوان

از شوهرم بدم میاد دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 70 پست

من مدتهاست که خواننده ی خاموش هستم در سایت.میبینم که خیلی خانومها مشکلات مشابه شما رو دارن.اگه ناراحت نمیشی عزیزم میگن حرمت امامزاده به متولیشه.درسته مردایی هستن که تعادل شخصیتی و روانی ندارن و بی دلیل ناسزا میگن.اما این خود ما هستیم ک به دیگران اجازه میدیم بهمون بی حرمتی کنن.به همسرت بفهمون که مسائل بین شما اصلا تقصیر خانوادت نیست که به اونها توهین میکنه.من و همسرم بین خودمون یه قرار گذاشتیم که اگه بحثی پیش اومد اولا نه حق توهین و بی احترامی به طرفین و خانواده هارو داریم دوما کسی حق نداره بحثها و مسائل گذشته رو پیش بکشه.فقط روی همون مسئله مانور میدیم

خانومایی که میخوان لاغر و خوش اندام بشن درخواست دوستی بدین که راهنمائیتون کنم عزیزان🌸💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه هیچ کاری نکردن مامانش واسه اینکه دعوا کش پیدا نکنه گفت پاشو برو خونه بابات

وای اینا میترسن ازش 

بهت گفتن پاشو برو 

چه بد 

البته خواستن کش پیدا نکنه جرات نداشتن پسرشونو دعوا کنن ادامه دار میشد 

2740

خدای من چقدرررر بی وجدانن چه شوهر بی غیرتی داری جای تو بودم گوشیمو خاموش میکردم تکلیفمو یکسره کنن ضمادرش بجای اینک بزنه تو دهن پسرش بهت گفته پاشو برو خونه بابات

خدای من چقدرررر بی وجدانن چه شوهر بی غیرتی داری جای تو بودم گوشیمو خاموش میکردم تکلیفمو یکسره کنن ضم ...

مثلا خیلی غیرتیه و رو من حساسه اما غیرت واسه اینجور وقتاست که معنیشو خوب یاد نگرفته

چی بگیم دیدی یه نفر هم نگفت بهش فرصت بده از الان اینجوره  هر چی در مورد خانوادتون گفت به پدر و ...

همه رو گفتم 😔 البته بابام خونه نبود به مامانم گفتم حقشون نبود اینجوری فحش بخورن

مثلا خیلی غیرتیه و رو من حساسه اما غیرت واسه اینجور وقتاست که معنیشو خوب یاد نگرفته

واقعانم ک همینطوره اگ غیرت داشت زنشو جلو مادر پدرش کوچیک نمیکرد خیلی اعصابم برات خورد شد عزیزم

2706