2733
2734
عنوان

ژله درست کنا بیایید 😍

310 بازدید | 32 پست

میگم ژله چشم نظر کسی درست کرده ؟ 

سخته ؟ طرز تهیش؟

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حوصلتو برم

تو نداری من چ کنم😐

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
2728
2740

ببین ی ژله الوئه ورا بگیر بعدک ریختی ظرفت ی کاسه سنگین بزار وسطش وقتی یکم بست رنگ بلوبری بریز یا هر چیز دیگ دوباره کاسه کوچیکتر رنگ بعدیم همینطوری ادامه بده

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
اره درست کردم الان اینو میخوای درست کنی؟ این داخلش ژله رولی هست که با بستنی درست شده بعد خود طرح ...

عه سخته ؟ چ مدلی درس کردی شما؟

ن من سادشو میخوام

برای داخلش

ژله رولی درست میکنی

طعم بلوبری بخر  ابی میشه

یک بستنی بخر از این لیوانی ها

حالا تعداد بالا درست میکنی موادت بیشتر کن ولی برای یک پودر ژله یک بستنی کافیه

ژله رو یه لیوان اب جوش میریزی توش حل میکنی دیدی دون دون شد بن ماری میکنی میذاری روی کتری قشنگ باز بشه دون دون نباشه که نشکنه

در همین حین بستنی از فریزر در میاری به دمای محیط برسه باز بشه نه شل بشه نه سفت باشه 

کف سینی رو 

این ژله رولی باید اول درست کنی بعد آلورا بریزی روش ببنده بعد لایه های دیگه دردسره 

تولده خودم میخوام درس کنم واجبه😄