2737
2739
عنوان

ژله درست کنا بیایید 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 32 پست
مهمونات کین راستشو بگو😂😂😂

هیچ کس 

خودم و شوهر و بچه هام😜😎

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کف سینی رو پلاستیک فریزر میکشی روشم روغن میزنی که نچسبه ژله بهش 

بستنی رو با ژله حل شده قاطی میکنی خیلی نباید هم بزنی وگرنه خراب میشه 

بعد میریزی روی پلاستیک فریزر که توی سینی گذاشتی و روشم یکم چرب کردی

میذاری توی فریزر یخچال

یا میذاری توی خود یخچال ۲۰ دقیقه بمونه باید طوری بشه که خیلی سفت نشه که بشکنه 

و انقدرم شل نباشه وقتی دست میزنی بستنیش میاد بالا نباید له بشه یه حالت ژله طور مانند میگیره 

بعد میاریش بیرون اگر خواستی طرح گل باشه 

2731
 الکی 😌😌😌 پس ژله قلب درست کن☺☺☺ این واسه قوم شوهر کاربرد داره😂😂😂

ن واقعا کسی نیست خوشم نمیاد تولدام کسی رو دعوت کنم 

آخه کیکم چشم نظره گفتم اینم درس کنم

بقیه ژله ها تکراری بنظرم

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
2738
واسه ژله چشم نظر به سه سایز کاسه نیاز داری و یک ظرف اصلیت اول از همه ظرف اصلی رو با روغن مایع و برا ...

مرسی از راهنماییت عزیزم دستت طلا

حالا یک ظرف سایز بزرگ که داخل ظرف اصلی گذاشتی توش ژله بلوبری میریزی اگر ابی کمرنگ خواستی عادی با همون اب جوش و اب سرد اکی میکنی اگر خواستی تیره باشه ابیش یکم رنگ خوراکی میزنی توی ژله بلوبری 

برای رنگ سفیدشم ژله الئوورا رو توش شیر میزنی جای اب سرد :  نصف ژله الوئورا + نصف لیوان اب جوش + نصف لیوان شیر سرد باز قالبت کوچیکتر از اون قبلی باشه

تولدت مبارک عزیزم💝💝💝 شوخی کردم خوش بگذره

مرسی 🥰

بعد که این دایره هات تمومم شد 

هربار باید بذاری توی یخچال ببنده

فقط حواست باشه

قبلی که ژله دومت خواستی بریزی سرد شده باشه توی دمای محیط وگرنه رنگ قبلی بهم میریزه چون اب جوش توش هست!!! 

طرح چشم نظرت که تموم شد 

حالا توی قالب چندتا از اون ژله‌های رولی رو میچینی 

و مواد ژله الئوورا رو میذاری به دمای محیط برسه ترکیبش میکنی با اب جوش و اب سرد اما میذاری سرد بشه و خنک باشه تا ژله هات خراب نشن رنگشون. 

بعد یک لایه میریزی میذاری یخچال ببنده 

باز میاری بیرون روی لایه ای که سفت شده دوباره رولی میچینی باز مواد ژله میریزی میذاری ببنده

و باز همین تا لایه اخری

لایه اخر میتونی یک رنگ دیگه استفاده کنی ژله بلوبری به دمای محیط رسیده 

در نهایت بعد ۶ تا ۱۰ ساعت که گذشت هرچی بیشتر بمونه بهتره چون سنگین هست این نوع ژله یک ظرف شیک یا سینی میذاری روی قالب اصلی 

اروم با دو دست برمیگردونی سینی رو همزمان با قالب یعنی یک دستت به سینی یک دستت زیر قالب برعکس میکنی میذاری یک جا ثابت باشه تا خودش کم کم آروم اروم شل بشه بیفته کامل روی سینی 

عجله نکنی برای در آوردنش که نشکنه