2733
2739

ولی نظر من اینه اگه خیلی درسخون نیستی در حد پزشکی اینا قبول شدن ازدواج کن

اگه موقعیتش خوبه و ادم خوبیه از دستش نده. الان مثل قبل نیست. موقعیت خوب و ادم خوب دو تا با هم کم گیر میاد. کنارش درستم بخون

کاربر مهوشدخت سابقم. تدریس زبان کنکوری برای سال 1400 - کلاسها انلاین برگزار میشه. هزینه ی کلاسها ماهانه 40 هزار تومان. ضمنا گروه تدریس گرامر زبان رایگان دارم خواستید میتونید استفاده کنید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه من درس نمیخونم و ی چن سالی ک هس ک شاغلم خاستگارمم همینطور

من 32 دارم میشم با اینکه هنوزم ظاهرم خوبه ولی خیلیا فقط چون سنمو میشنون جلو نمیان. میگن لابد مشکلی داشت ازدواج نکرد یا مثلا سختگیر بود ازدواج نکرد.

چنین تفکراتی تو جامعه ی سنتی هست. 

کاربر مهوشدخت سابقم. تدریس زبان کنکوری برای سال 1400 - کلاسها انلاین برگزار میشه. هزینه ی کلاسها ماهانه 40 هزار تومان. ضمنا گروه تدریس گرامر زبان رایگان دارم خواستید میتونید استفاده کنید. 
2738

عزیزم اگر خوب و با ایمان پاک و صادق و اهل تعهد چرا که نه 

من خودن تصمیم دارم دانشگاه نرم به همسرم و بجه هام برسم 

((ولی میرم حوزه‌))

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
من 32 دارم میشم با اینکه هنوزم ظاهرم خوبه ولی خیلیا فقط چون سنمو میشنون جلو نمیان. میگن لابد مشکلی د ...

غلط کردن

دلشونم بخوادت به این خوشگلی  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706