2733
2739

سلام  این یه برنامست که همه  مامانای بچه های هم سن بچه هاتون عضوشن هستم ومیتونین با ماماناشون صحبت وتبادل نظر درمورد بچه هاتون کنین وسوال بپرسین..قسمت داستانو لالاییوونمودار رشدو...هم داره.هم برای بارداریه هم بچه داری

من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

از روی لینک میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5e2861cb288bb

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابجیام داشتن دیابت بارداری سزارین شدن بچه یکی دختر بود۳۶۵۰پسر اون ابجیمم۳۸۰۰

این وزن موقع تولدشون بود؟؟؟؟

من الان 35 و دو روزم ،رفتم سونو وزنش 3500 بود تا ب دنیا بیاد بیشتر هم میشه ،من زایمان سوممه اون دوتا طبیعی بوده ولی اینو دکتر میگه تا 4 کیلو هم میتونی طبیعی زایمان کنی ولی فکر نکنم بیشتر میشه وزنش

2731

من سردوتا بچه هام دیابت بارداری داشتم طوری که گفتن هفته های اخرباید بستری بشم وانسولین بزنم ولی راضی به اینکار نشدم. وزنم هم خیلی بالارفته بود خلاصه دکترا بدجور بهم استرس وارد میکردن. ولی خداراشکر زایمان طبیعی کردم وزن بچم هم ۳۵۰۰بود موقع تولد.

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
این وزن موقع تولدشون بود؟؟؟؟ من الان 35 و دو روزم ،رفتم سونو وزنش 3500 بود تا ب دنیا بیاد بیشتر هم ...

اره عزیزم تازه وزن گیری نی نیت شروع شدع از۳۵تاپایان۳۸امن شاللع سالم بیاد بغلت

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
2740
من سردوتا بچه هام دیابت بارداری داشتم طوری که گفتن هفته های اخرباید بستری بشم وانسولین بزنم ولی راضی ...

خداروشکر 

ولی قند شما خ بالا نبوده مطمئنا ک بدون انسولین وزنش شده 3500 موقع تولد

من الان با انسولین قندم نمیاد پایین متاسفانه

اره عزیزم تازه وزن گیری نی نیت شروع شدع از۳۵تاپایان۳۸امن شاللع سالم بیاد بغلت

هرچی هم ب دکترم میگم زودتر سزارین شم قبول نمیکنه میگه باید تا 38 باشی چون ریه بچه نارسه ،با این که امپول بتا هم زدم

این وزن موقع تولدشون بود؟؟؟؟ من الان 35 و دو روزم ،رفتم سونو وزنش 3500 بود تا ب دنیا بیاد بیشتر هم ...

سلام خانومی خوبین من چند تا سوال داشتم خصوصی بپرسم راحتترم میشه درخواست دوستیمو قبول کنین البته سوالم مربوط به بارداریه ممنون میشم

هرچی هم ب دکترم میگم زودتر سزارین شم قبول نمیکنه میگه باید تا 38 باشی چون ریه بچه نارسه ،با این که ا ...

سلام عزیزم ببخشید شما باه زنان مصرف میکردین؟؟ هر شب حتی تو ایام پریود هم میخوردین؟؟

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
سلام عزیزم ببخشید شما باه زنان مصرف میکردین؟؟ هر شب حتی تو ایام پریود هم میخوردین؟؟

اره عزیزم من ی دوره مصرف کردم ،ولی یادم نیست ک تو دوره پریود بود یا نه ،روی قوطیش نوشته طریقه مصرفشو