2737
2734
اره عزیزم من ی دوره مصرف کردم ،ولی یادم نیست ک تو دوره پریود بود یا نه ،روی قوطیش نوشته طریقه مصرفشو

نوشته ها از شب هفت تا چهارده بعد پریود برا نازایی

برا سرد مزاجی هر شب 

من هنوز نامزدم آخه 🤣🤣🤣 دکتر گفته هر شب بخور😐😐😐

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم خوبی؟

شما یادمه یه جایی تو تاپیک بانو گفته بودی که اکثرا موقع ازاد سازی تخمک درد داشتی و چون زیاد سونو رفته بودین دستتون اونده بود چقدر بعد از اپت درده تخمک ازاد نیشه. 

من ماه پیش حدود ۶ عصر تا ۱۱ شب خیلی درد داشتم.

از ۱۱ عصر تا ۱:۳۰ شب که خوابیدم دردش خیلی کمتر بود ولی هنوز یه کوچولو حس میکردم. فردا صبح بیدار شدم اصلا درد نداشتم ولی کیتم همچنان رو اوج بود. میخپام ببینم به کیت اعتماد کنم یا به اون درده کا وقتی درد تموم شد تخمک ازاد شد؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
سلام گلم خوبی؟ شما یادمه یه جایی تو تاپیک بانو گفته بودی که اکثرا موقع ازاد سازی تخمک درد داشتی ...

سلام لوبیا جان خیلی ممنون شما خوبی

والا من هر وقت درد شدید داشتم بعد 14 روز پریود میشدم و میفهمیدم که همون روز تخمک ازاد شده ،ولی کیتم تا فرداش پر رنگ بود 

درد نشونه خوبیه به نظرم 

اکثر دوستام هم با درد اقدام کردن و نتیجه گرفتن

2728
سلام لوبیا جان خیلی ممنون شما خوبی والا من هر وقت درد شدید داشتم بعد 14 روز پریود میشدم و میفهمیدم ...

ممنون کلم حواب دادی. چون شما چندین بار سونو رفته بودی میخواستم ببینیم درد قبل از ازاد شدن هست یا بعدش. منم درد دارم ولی آاگنی نیست. در حد ۵-۶ ساعت هست و تموم میشه. احساس خودم اینه که وقتی درد تموم شد یعنی ازاد شده. ولی کیت هنوز پر رنگه. چون من دسترسی به سونو ندارم. ممکن هم هست درد نشانه بالغ شدن تخمک باشه و وقتی تخمک بالغ شد تا حداکثر سایز فولیکول پاره میشه و مثلا چندین شاعت بعد از اینکه درد تموم شد تخمک ازاد میشه. 

تو یکی از پست هاتون تو تاپیک بانو دیدم که کیت رو اوج بود و رفته بودین سونو و گفته بود فولی بالغ دارین. نوشته بودین همون شب ۱۲ شب به بعد درد گرفت و فردا صبحش درد تموم شد ولی کیت همچنان پر رنگ بود. 

بازم ممنون جواب دادین گلم 🙏

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹