2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی من همیشه تاریکی مطلق بوده  کی پس این سختی تمام میشه

ببین مرگ زیبا نیست که منتظرش باشی 

اما در زندگی هر لحظه ممکنه یه معجزه رخ بده ،به اتفاق خوب 

تا امید نباش 

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
2728
انگارخداهم صدامونمیشنوه هرچقدرالتماس میکنم جوابمونمیده  😔

نگی ها شاید داره امتحانت میکنه گلم

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
انگارخداهم صدامونمیشنوه هرچقدرالتماس میکنم جوابمونمیده  😔

عزیز دلم ناامید نباش بازم صداش کن خدا الرحم الراحمین هست

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار

عزیزم مشکلات تو زندگی همه هست ...منم بارها شده ک کم آوردم....بریدم ...خسته شدم ...دست ب خودکشی زدم ...ولی هر کاری کنی اینو بدون چ تو حال خودتو خراب کنی چه نکنی زندگی در جریانه.. هیچ چیز پایدار نیست ...حتی مشکلات 

اللهم عجل لولیک الفرج  
2738
نمیدونم شاید  ولی امتحان سختیه

نگران نباش فقط سعی کن سر بلند بیای بیرون

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
عزیزم مشکلات تو زندگی همه هست ...منم بارها شده ک کم آوردم....بریدم ...خسته شدم ...دست ب خودکشی زدم . ...

منم بارها خواستم خودموبکشم ولی ی امیدته دلم داشتم 

ولی امروز همه درها به روم بسته س 

سعی میکنم تاوقتی ک بتونم تحمل کنم 

قربونت عزیزم ..مادر من یه شوهری داشت هر روز مامانم میزد شوهره که مرد ثمره ازدواجش .. بزرگتر شد باز مامانمو زد .. با بابام ازدواج کرد و   چنیدن سال سختی کشید ... ولی هنو لبخند میزنه و میخنده و هیجوقت به گذشته فکر نمیکنه و امید داره 

2706