2737
2734
ای بابا  وقتی آبرویی نداری زندگی میخوای چکار 😔

چی شده گلم؟بگو خوب شاید کسی تونست راهنمایی ات بکنه عزیزم

عزیزی که داری امضام رو میخونی میشه برای حاجتم صلوات یا هر سوره ای که لطفته برام بخونی؟اگه خوندی ریپلای بکن که من هم برات بخونم☺😊🙏 زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت زندگی بهتر نشد...  
قربونت عزیزم ..مادر من یه شوهری داشت هر روز مامانم میزد شوهره که مرد ثمره ازدواجش .. بزرگتر شد باز م ...

خداکنه منم بتونم مقاومت کنم 

خیلی هابهم ظلم کردن ازخدامیخوام ک ذلیل شدنشون رو به چشم ببینم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداکنه منم بتونم مقاومت کنم  خیلی هابهم ظلم کردن ازخدامیخوام ک ذلیل شدنشون رو به چشم ببینم&nbs ...

اگر امید داشته باشی به خدا کمکت میکنه شما فقط وذار کن به خدا 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2731
منم بارها خواستم خودموبکشم ولی ی امیدته دلم داشتم  ولی امروز همه درها به روم بسته س

من س بار سابقه خودکشی داشتم نشد ک بشه ...الان میسازم با دردام ....دلخوشی ب هیچی ندارم فقط میگذرونیم...بیتفاوتی کامل ....اون موقع ک حالم خیلی خرابه فقط با ی قیلون آروم میشم ...زندگی همش درده.. از هر کی بپرسی میگه هیچکی مثه من دیگه نیس مشکل من زیادتره.....بعضی وقتا مشکلات از ظرفیت آدم بیشتره ...

اللهم عجل لولیک الفرج  
چطوری بگم اخه😔

حالا تو بگو گلم راحت باش کسی که نمیشناستت اینجا عزیزم

عزیزی که داری امضام رو میخونی میشه برای حاجتم صلوات یا هر سوره ای که لطفته برام بخونی؟اگه خوندی ریپلای بکن که من هم برات بخونم☺😊🙏 زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت زندگی بهتر نشد...  
2738