2733
2734

شیرم کم بود یه مدت قطره و پودر خوردم خیلی بهتر شده بود ولی در حدی نبود که شیر خشکو قطع کنم الان خیلییی کم شده تنبلی کردم به بچم از شیر خودم کم دادم بیاین توروخدا بگین چیکار کنم 

من شیرخشک دادم بچمو.دوستم شیر خودشو داد.الان دختر من از اون هیکل تره و اشتهاش بازتره.دخترش وقتیروبروی دخترمه انگار نصف دخترمم نیس

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا من به دوتا پسرمم تا ۷ماه شیر خودمو دادم،کلا اعتقادی به شیر مادر ندارم،بچه بیچاره مادرش پریود میشه شیرش بد میشه،چیزای نفاخ میخوره نفخ میکنه

من بعد ۷ماهگی پاستوریزه و بعد یه سالگی شیر گاو دادم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

گندم شادونه بخور خیلی شیر آدمو زیاد میکنه. و اینم بدون به تف اون بچه سینه تحریک میشه شیر میاد هرچی بیشتر اون میک بزنه بیشتر میشه. 

تا میتونی تحمل کن گریه و ناراحتی شو ولی سینه خودتو بده 

منم همین توصیه هارو رعایت کردم شیرم زیاد شد 

2738
گندم شادونه بخور خیلی شیر آدمو زیاد میکنه. و اینم بدون به تف اون بچه سینه تحریک میشه شیر میاد هرچی ب ...

اخه الان سینمو میذارم دهنش چون شیر کم میاد گریه میکنه و نمیخوره 

اخه الان سینمو میذارم دهنش چون شیر کم میاد گریه میکنه و نمیخوره 

میدونم دقیقا چی میگی ولی تحمل کن. بذار دهنش باز میک بزنه. اینجوری فقط میاد. اگه شیر خشک بخوره زیاد خوشش میاد از طعمش و اینکه زیاد میاد تو دهنش دیگه هیچ وقت سینه تو نمیگیره. 

باشه ممنون غذا چی بخورم بری زیاد شدن شیر

گندم شادونه بو داده بخر.. یا بخر خودت تو ماهیتابه خشک و بدون روغن بو داده کن.... من شیرم خیلی کم بود ولی گندم شونه میخورم همین جوری شر شر از سینم شیر میره 

روزی سه وعده ازش چند تا قاشق غذا خوری بخور.... انگور هم طعم شیر رو فوق العاده خوشمزه میکنه. انگور میخورم ول نمیکنه سینمو 

گوشت کبابی گوسفند هم شیر رو خوش بو میکنه

مایعات هم بشدت شير و زیاد میکنه مثل شیر عسل شیر بادوم 

نگاه کن دروغ نمیگم بهت. خودمم اینجوری ریختم تو کاسه گندم شادونه رو هی میخورم شیر زیاد میکنه 

اتفاقا الان دیدم دارم گندم شادونه منم مثل شما ریختم توو کاسه دمت گرم دعا کن ایشالا نتیجه بگیرم همش عذاب وجدان دارم 

2706