2737
2734
عنوان

برادرم‌........................

| مشاهده متن کامل بحث + 3425 بازدید | 121 پست
بیا این عموی دوتا زن گرفته اینجورین  ولی الان اینا میگن نباید رفتار کنه  واقعا تاسف اوره ...

بیا ببین داداشه از باباه احتمال عقده داره ببین چ کار خوبی میخواد برا آبجیش بکنه فقط دلش نیخوادزیاد ببینتشون مستقلم بوده

بیا این عموی دوتا زن گرفته اینجورین  ولی الان اینا میگن نباید رفتار کنه  واقعا تاسف اوره ...

بعضیا واقعا نمیدونم چیو می‌خوان ثابت کنم....بابا از پدر یکی هستین دیگه دلیل نداره به تریش قباتون بر بخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اونم با زنگ نزدن گناهی نکرده ها نزده دهن اینارو سرویس کنه ک فقط خودشو دور نگه داشته 

خب ایشون اشتباه کرده وظیفشه به عنوان برادر بزرگ تر هوای خواهر و برادرشو داشته باشه

ماه را نشانه بگیر                                                حتی اگر تیرت خطا برود                                          در میان ستارگان فرود خواهی آمد

بچه ها مامان من همیشه میگه خیلی براش زحمت کشیده ما ک کوچیک بودیم یادمون نمباد ولی مامانم میکه خیلی بهش میرسیدم فرق نمیززاشتم و بعدش میره پیش خاله ش و با اونا زندگی میکنه

2728
بعضیا واقعا نمیدونم چیو می‌خوان ثابت کنم....بابا از پدر یکی هستین دیگه دلیل نداره به تریش قباتون بر ...

دقیقا 

ماه را نشانه بگیر                                                حتی اگر تیرت خطا برود                                          در میان ستارگان فرود خواهی آمد

[QUOTE=149292227]بیا ببین داداشه از باباه احتمال عقده داره ببین چ کار خوبی میخواد برا آبجیش بکنه فقط دلش نیخوادزیاد ب ...[/QUOTE

اصلا از باباهه عقده داشته باشه 

چرا باید رو خواهره خالی کنه

اخه عقده از چی

از باباعه احتمالا

منم خواهرم ناتنیه از بابام عقده داره برا همین زیاد دوست نداره با ما بپلکه بعدازدواجشم کلا نمیاد خونه ما منم بهش حق میدم خب دوست داشته باباش با مادر خودش باشه یا چمیدونم اون کودکی اسون میخواست بدون دعوای پدر مادر و جدایی مثل من ک خواهرشم اما اون اینارو نداشت اما من داشتم خب منم درکش میکنم جای این ک بهش بگم بی وجدان خب اذیت شده دست خودش نبوده شرایط ک

2738

عزیزم همه مثل هم نیستن تاسف خوردن هم نداره وقتی کسی نظرش مخالف نظر شماست

من کاری ب خانواده استارتر ندارم ولی وقتی ی مرد با وجود زن و بچه میره زن دوم میگیره زندگی و روان زن و بچه اول نابود میشه اینکه مجبور بشه پدرتو شریکی با کس دیگه شریک بشی ممکنه خیلی کمبودا متوجه طرف بشه

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

ببین شوهر منم ناپدری داره.اما از وقتی ازدواج کردیم وخودشو مستقل شده و خانواده تشکیل داده خیییلی  کم میریم اونجا.مردهو همینن.شاید خودشون رو تواون خونه مزاحم وزیادی میبینن. وگرنه ته دلشون چیز دیگه س

من ک کوچیک بودم یعنی منو خاهربرادرام کوچیک بودیم چیزی یادمون نمیاد ولی خاهربزرگم میگه چون رفته پیش خاله ش زندگی کرده از بابا کینه بدل گرفته ک چرا دادتش به خالش ولی خب خالش هم خیلییی اصرار داشته و انگار چن ماهی مریض شده بوده از دوری برادرم بعد بابام راضی میشه برع پیش خالش زندگی کنه

بچه ها مامان من همیشه میگه خیلی براش زحمت کشیده ما ک کوچیک بودیم یادمون نمباد ولی مامانم میکه خیلی ب ...

خب لابد پیش خالهاش راحتتر بوده واینکه مادرت جای مادرشو گرفته بعضی خیلی حساسن تحمل ندارن

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2706