2733
2734
عنوان

دیگه رد دادم یعنی فازش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 105 پست
نظرت چیه بگم من متاهل و متعهدم آقا مزاحم نشو😂😂😂 نکه هیچی نگفته باشم گفتم شوخی میکنید؟ گفت نه واقع ...

بگو خدافظ

عیین چی میاد فکرای دیگه میکنه

اگه پرسید بگو نه سلام دادی نه خدافظی کردی گفتم من لاقل بگم بهت  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی این رو و جسارت رو داره که بهت بگه بیا بریم کویر ولی الان غین پسر هجده ساله گفته دوستت دارم بعد کشیده عقب ؟؟ مرد گنده الان همسنای اون دوتا بچه دارن اونوقت این از چی ترسیده که نکنه انگشتر برلیان ازش بخوای؟

همیشه یه جای کار میلنگه 

این بابام کارش بو داره شک نکن خیلی کاراش ضد و نقیضه  کاراش به سنش نمیخوره اگه یه جوون کم سن و سال بیکار بود میگفتیم از تبعات مالی ازدواج ترسیده اینم معلوم نیست چه مرگشه رفته تو سایلنت

یه مدت بیخیالش باش فکر کرده کی هستش دور برداشته اشتباه کردی گفتی خیلی وقته منتظر این جملم 

2731
وقتی این رو و جسارت رو داره که بهت بگه بیا بریم کویر ولی الان غین پسر هجده ساله گفته دوستت دارم بعد ...

تو‌این فاصله پیم داد حالمو پرسید بهش گفتم نبودی گفت درگیر کار بودم الان سرم خلوت شده

شکر
2740
نظر لطفتته   نصف تایپکام درمورد همین اقاست که دیونه م کرده نمیدونم چی بهش بگم

ب نظر من صبر کن چیزی بهش نگو خودتو شاد نشون بده شما یه خانوم بالغ و تحصیل کرده و بافرهنگین مطئنمکتاب زیاد میخونید اما من معجزه زندکیمو بهتون معرفی میکنم کتاب شکر گزاری نویسنده راندابراون قبل این کتابم خداوند و ائمه به دادم رسیدن و الانم همیشه مدیونشونم 

میشه برا حاجتم یک دونه صلوات بفرستی.میدونم فرستادی ممنون
ب نظر من صبر کن چیزی بهش نگو خودتو شاد نشون بده شما یه خانوم بالغ و تحصیل کرده و بافرهنگین مطئنمکتاب ...

دقیقا خیلی کتاب میخونم کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد خوندم همیشه برای این اتفاق نامه مینویسم

شکر

مطمئنم ک حرفمو درک میکنی 

با خووودت مشغول شو بانو 

اووول عاشق خودت باش شاد باش با خودت 

بعد کتاب قانون جذبم بخون کتاب راز هم فوووق العادس 

دقیقا خیلی کتاب میخونم کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد خوندم همیشه برای این اتفاق نامه مینویسم

فرشته نگهبان هم عالیه

چهار اثر از فلورانس و‌خوندم عالی بود و خیلی خوشبینانه  

منم چهار اثر فلورانس رو شنیدم فعلا نخوندم ولی خیلی تعریف میکنن 

حتما کتاب شکر گزاری رو بخر 

مطمئنم کیف میکنی از زندگی 

2706