2737
2734
عنوان

دیگه رد دادم یعنی فازش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 105 پست
[QUOTE=170127611]نهههه به هیچ وجه بهش پیام نده خودتو بالا بگیر هیچ وقت بخاطر هیچ مردی خودتو کوچیک نک ...

اگه میخوای مورد احترام قرار بگیری همیشه هرجاااا اول برا خودت ارزش قائل شو خودتو دوست داشته باش و نذار بی ارزش شمرده شی وقتی برا خودت ارزش قائل شی نه به خودت و نه به دیگران اجازه نمیدی با رفتاراشون بهت بی احترامی کنن....من تو زندگیم همینجوری بودم همیشه همین الانشم خودم توی رابطه ام اون آدم توی این ۴ سال رابطه جوری به من احترام گذاشته جوری با من برخورد کرده که شاید هیچکس باورش نشه اگه بگم حتی یک بار هم باهام بد حرف نزده یا یک بار هم بهم بی محلی نکرده حتی یک بار هم باهام دعوا نکرده توی این ۴ سالی که گذشته....چون خودم اجازه ندادم چون خودم بهش فهموندم حد و مرزهای من چیه ، زن اگه سیاست داشته باشه هیچ مردی اونو کوچیک نمیشماره

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘