2737
2734
عنوان

دیگه رد دادم یعنی فازش چیه

1367 بازدید | 105 پست

یکی از اقوام ما برادرشوهر دختر عمه م که ده ساله ی هست که فامیل شدیم و از سالهاا قبل همسایه ی مادربزرگم بوده بعد از ۱۰سال ارتباط ایمیلی و فیس بوکی وبعدها اینستاگرامی و وات ساپی و صحبت در مورد بورس اقتصاد و هوا و ...ومسافرت های با تورر و فامیل بلاخره بعد ۱۰سال گفت بهم علاقه داره

شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو 

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

بگو😍

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2740
2706