2737
2734
عنوان

Applyabroad

| مشاهده متن کامل بحث + 2635 بازدید | 198 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینجا نه عزیزم یه سایت دیگه رو میگه درباره مهاجرت

خاک به گورم چرا اپلای رو ندیدم😐🙈🤦‍♀️

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
یه سایتی که دانشجوهای خارج از کشور یا کسایی میخوان برای خارج از کشور اپلای کنند توش نظر میزارن و تجر ...

بری اینستا بلاگر کشور مورد نظرتو پیدا کنی بهتره اپلای قبلنا خوب بود

2740
داداچ داری اشتباه میزنی سایتی که تو عنوان تاپیکه رو داره میگه😑

😂😂😂

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
با سایت کارکردنشو خبر ندارم گلم، الان که مثلا سرکارم، شب می بینمش گلم

ممنونم عزیزم اصلا ازش بپرس که کدوم سایت مثل اپلایذایرود هست که یتونیم توش سوالامونو بپرسیم حتما بهش بگو دستت درد نکنه من خیلی اشفته شدم⁦☹️⁩⁦☹️⁩

بری اینستا بلاگر کشور مورد نظرتو پیدا کنی بهتره اپلای قبلنا خوب بود

خیلییی خوب بود ای کاش هنوزم بود⁦☹️⁩⁦☹️⁩چرا همین مونا تهانی یه سایت نمیزنه مخصوص همین کار

2706