2737
2739
عنوان

دفتارم با صاحبخونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 36 پست
به خدا مساله گرد نیست پرو بازیشه

یه خانمی تاپیک زده بود ک خونمونو دادیم اجاره بعد پدرم مریضه میخایم بریم تو اون خونه بشینیم

مستاجر فلان فلان شده بلند نمیشه میگه قرارداد داریم. کلی فحش داد مستاجرشون

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم فکر میکنم مال مالک اصلی خونست

تو سریال پایتخت هم درخت پرتقال بود و نقی دست نمیزد میگفت مال صاحبخونه س

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2728

عزیزم هرچی باشه درخت و بارش مال صاحبخونه اس

اما چون شماهم آب میدین یهم دارید

به نظرم نصف نصف عادلانه اس

ولی مسئله ی رفت و امد رو کنترل کن که عادت نکنه به این رفت و اومد

شماهم حرص الکی نخور و همونجور ک اقاتون گفت بحث نکن

عزیزم هرچی باشه درخت و بارش مال صاحبخونه اس اما چون شماهم آب میدین یهم دارید به نظرم نصف نصف عادلا ...

باشه عزیزم  فک کردم ببینم نظر شما ها چیه چون احساس  توسری خوری میکردم

ولی راست میگید بهش میگم بیا همه جمع کن ببر 

چی مثلا بگم

میگفتی به نظر میاد سما اجاره دادید اینجارو یعنی ما یه یال یا هر چند ماه اینجا هستیم‌مالک کل خونه ایم پس اون مستاجرم حق نداسته چیزی بده بگو مگه تو قرارداد نوشتید بدون درختا خونرو اجاره دادیم بگو بهش بِتوپ چقدر بدم اومد از زنه 

بهترین رفیق زندگیم همسرم 💪🤞✌
2738
باشه عزیزم  فک کردم ببینم نظر شما ها چیه چون احساس  توسری خوری میکردم ولی راست میگید بهش ...

نه گلم دور جونت..

من جای شما باشم فقط از فضای حیاط لذت میبرم و اصلا کاری به بارش ندارم،من ارزوی درخت تو خونه ام دارم..

خودش اگه شعور داشته باشه بت میگم نصفشم شما ببر،داری آب میدی بهش میرسی

عکس از حیاطت بگیر،اگر ممکنه 

انقدر نشستم تصویر سازی کرذم تو ذهنم😂

چقدر خونه سیصد متر رو خوب گرفتی،عالیه قیمتش

این موضوع ارزش بحث کرذن نداره،باسیاست و باکمال احترام و ادب حلش کن.اون بی ادب بوده که اینجور گفته،ولی شما مثلش نباش و دهن به دهن نشو..بعضیا دوس دارن موقعیتشون رو هی یاد آوری کنن،حالا این بااین حرف میخواسته که متوجهت کنه من صابخونم تو مستاحری

عزیزم گردو واجب تره یا خونه؟ شما وقتی گردوی درخت رسید چندتا ک میل خودتو بچت باشه بچین اب دادی حلاله  بقیشو ول کن خودشون اگر خاستن بیان بچینن یا هر طور خاستن  حساب کتاب کنن شما چیزی نگو هم شخصیتت حفظ میش هم بد نمیشی جلو صابخونه هم ارامشت بهم نمیخوره ولی درخت گناه داره سر لجبازی خشکش نکنی  انشالله ب زودی صاحبخونه بشی

این موضوع ارزش بحث کرذن نداره،باسیاست و باکمال احترام و ادب حلش کن.اون بی ادب بوده که اینجور گفته،ول ...

دقیقا همین ناراحتم کرد خواستم بگم خب اجاره دادی دیگه نباید چشم داشته باشی ولی چون مثلا کابیت کردیم خونه رو موکتاشو شستیم کلا و موکت راه پله و اشپزخونه رو نکردیم

شیرالان عوض کردیم 

گفتم حداقل میخواییم چند سال بشینیم سر همزن هیچی نگفتم اما از رفتارش ناراحت شدم

2706