2737
2734
عنوان

دفتارم با صاحبخونه؟

507 بازدید | 36 پست

دوستای گلم ما هر سال تو اپارتمان مستاجرم بودیم تهرانپارس

امسال به همسرم گفتم بیا حیاط دار بگیریم  که اونم قبول کرد 

چون خودشم تاکسی داره زیاد برای سرکار رفتنش فرقی نمیکنه

اومدیم توی بومهن یه خونه حیاط دار اجاره کردیم ۲۰۰ 

متر حیاط داره

و ۱۰۰ متر خونه 

تو حیاطشم دوتا درخت گردو داره و دربسته و تو بومهنه

بعد دقیقا خونه بغلی هم دوباره یه باغه واسه صاحبخونه که توش کلی درخت گردو و گیلاس داره

بعد  چند روز پیش که صاحبخونه اومده بود باغش که خونه بغلیه  

اومد یه سر زد به ما 

بعد خانومش برگشته میگه مستاجر قبلیا خیلی بیشعور بودن از گردوی این دوتا درخت به ما ندادن 

حالا خونه بغلی پر درخت گردو هست که واسه اوناس

حالا خیلی بهم برخورده 

موضوع گردو نبستا 

من ۴۰ دادم ماهی ۱۲۰۰ اجاره

احساس میکنم دتره پرو بازی در میاره 

به شوهرم گفتم اون اینجا رو اجاره داده

داره ماه به ماه اجارشو میگیره نباید به این دو تا درخت چشم داشته باشه  تازه خونه بغلی کلی درخت گردو هم دارن

اگه حرف بزنه بگه میاییم گردو ها رو بکنیم  میگم نه 

ولی همسرم میگه ولش کن گردو سبز کیلویی ۲۰ تومنه تو هر چند کیلو میخوایی بگو من برم بگیرم

ولی بحث نکن باکسی 

به نظرتون اگه زنش گفت چی بگم ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول راهشون نده چون عادت میکنن بعد هم بگو میچینم نصفش میکنم برا اینکه حلال باشه من پول اب میدم و از این اب میدم به درخت مقداریشو بر میدارم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2731

من فک میکردم محصول اون گردو مال صاحبخونس.

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ارزش نداره دو کیلو گردو بگو بیاید بکنید

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738

ولش کن

بذار خشک شه بیوفته رو زمین ولی اصلا و ابدا دست نزن

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

ازفضا و هوای خوبش لذت ببر.. خوش به حالتون... ان شالله همه ی مستاجرا زودترخونه داربشن... 

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
من فک میکردم محصول اون گردو مال صاحبخونس.

منم فکر میکنم مال مالک اصلی خونست

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
به خدا مساله گرد نیست پرو بازیشه

میدونی پولدارها چون پول دارن پرو هم هستن و ماها کاری نمیتونیم انجام بدیم؟؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
منم فکر میکنم مال مالک اصلی خونست

اره. چون ابجیمم خونه حیاط دار داشت، بدون اجازه صاحب خونه ی دونه سیبم برنمیداشت از درختشون. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706