2737
2739
عنوان

امروز یه چیزی دیدم عصابم خرد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 77 پست
هردو خیلی گرمند مثلا دخترو میذارن تو حال خودشون میرن اتاق برا رابطه .....به بچه میگه میرم جوشای بابا ...

حالا دختره نپرسید یه جوش ترکوندن اینهمه آه و ناله نداشت 😄

#پروازی ام_ زنده باد کاپیتان و بچه ها😇

خدا همه مریضارو شفا بده این روانی هم روش

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه دوست بیحیایی رسما رختخوابشو جار میزنه 

شوهرش از خودش بی حیا تر ....نمیتونه یه چیزی به زن بیحیاش بگه ...هرچند محبت به فرزند از جانب مادره بیشتر

2740
ببین خدا به کیا بچه میده.حالا ما هعییییی

یه همسایه دیگه داریم نازاست ده سال ه بچه دار نشده همش از دختر این دوستم مواظبت میکنع تو کوچه بیوفته این میره برش میداره سر وصورتشو میشوره 

سرایبی پریسام درخواستمو قبول کن
یه همسایه دیگه داریم نازاست ده سال ه بچه دار نشده همش از دختر این دوستم مواظبت میکنع تو کوچه بیوفته ...

خدا بهمه منتظرا یه بچه ی سالم بده.من یکساله منتظرم دارم دیوانه میشم😥

آره واقعا حتی اگه این چیزا خط قرمزتم باشه بعد از مدتی که میبینی برای دوستت عادیه برای خودتم عادی میش ...

وای نه من دخترم تمام دنیامه خدانکنه اونجوری بشم خودمو میزنم ولی دخترمو عمرا

سرایبی پریسام درخواستمو قبول کن
وای نه من دخترم تمام دنیامه خدانکنه اونجوری بشم خودمو میزنم ولی دخترمو عمرا

بله عزیزم خدانکنه تو مثل اون آدم بشی تو مهربون و خانوم....گفتم کلا ازش دور باشی بهتره  اخه خودم خیلی میترسم از اینکه با کسی دوست بشم که اخلاقش با اعتقاداتم مغایرت داره از این جهت که دوست آدم خیلی رو رفتارش تاثیر داره گفتم گلی🌸

2706