2733
2734
عنوان

تحقیرخانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1576 بازدید | 97 پست

ینی تو از شوهرت دلسوزتری؟...

اون میگه آرامش داریم تو بی خیال نمیشی...

رک میگم لطفا ناراحت نشو...

اگه با همین روش جلو بری این زندگیتم باختی...

به حرفِ گربه سیاه بارون نمیاد...

نفرینِ ناحقم نمی گیره...

خیلی ساده ای اگه بری آشتی...

لذت ببر از زندگیت...

همون استرسِ رفتارِ اوناست که تا حالا باردار نشدی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشیدخیلی نوشتم.لطفاراهنمایم کنیدبرگردم میخونم 

به درک اینقدر نفرین کنن تا بترکن 

بشین زندگیت رو بکن خیلی بخشید ها خیلی ببخشید مگه مرض داری زندگیت رو خراب میکنی میخوای اسایش رو از خودت بگیری

حالا که سایشون کم شد بشین راحت زندگی کن

چه شوهر خوب و فهمیده ای داری ولشون کن ایشالله خدا بهت بچه بده رابطه تون بهترم بشه

بله سوهرم خداروشکرخیلی دوسم داره چون خدایش میبینه من هیچوقت بدنخواستم واسهداونا

2731
ببخشیدخیلی نوشتم.لطفاراهنمایم کنیدبرگردم میخونم 

عزیزم خدا رو شکر شوهرت انقد فهمیده است اصلا هم بهشون زنگ نزن به خودت ظلم میکنی .توکل به خدا کن اصلا هم بلاکشون کنه چرا عذاب میدی خودتو نگران نباش مادر هم میشی فقط حتما دنبالش باش تو کور شن بعدش هم فقط فقط بجای اینوه حرف اونا برات مهم باشه به شوهرت محبت کن فقط دلگرمش کنه راحلت برا حفظ زندگیت همینه.فقط همین.بذار اونا بسوزن .فقط بلاکشون کن

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
2738

دلم گرفت وقتی گفتی جلو چشات رفتن با زن قبلیش حرف زدن. 

ب حرف شوهرت گوش کن.بذا  ارامش باشه تو زندگیت.بیخیالشون باش انگار اصلا وجود ندارن

مهم شوهرته

ان شاء الله خدا بهتون بچه بده. امین

خانه پِدَری بِهِشتِ این دُنیاست..

به حرف شوهرت گوش کن 

قطع رابطه 

آنفالو بلاک 

حداقل تا دو سه سالی اصلا نه بهشون فکر کن نه زنگ نه رابطه 

فقط به آرامش خودت شوهرت و زندگیتون فکر کن 

خواهش میکنم ازت 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
چ بد عزیزم...یاد پدر و مادر دکتر نیما افشار افتادم😣مطمئن باش با اونم خوب نبودن و الان فقط برا اذیت ...

اره بخدانمیدونم بلاخره کدوم طرفین بعضی اوقات همش ازاون بدمیگن بعضی اوقات میبینی باهاشن دیوانم کردن

دوساله میرم عزیزم مشکلیدهم نداریم نمیدونم چرانمیشه😔

شاید از همسرت باشه عزیزم .چون بعضی مواقع مردا واریکوسل میگیرن و نیاز به عمل دارن بعضی ها هم اسپرمشون ضعیف میشه و نیاز به دارو دارن.بچه داشتن تنها ملاک نیست بعدبچه هم میشه یه مشکلی پیش بیاد برا مرد

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
2706