2737
2734
عنوان

دوست پسرم میگ باید ازدواج کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1768 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معطل نکن.

بذار وسیله بزرگ بگیره.

زیاد دوست موندن آفته .

اگ بهم میخورین از همه مهمتر دوسش داری.

ای شالله مبارکه

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤
خب توقع داری چیکار کنه 

خواستم بگم تو امضات خواهر اینجوری نوشته میشه😄

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
2728
2738
میخوای عقدت ۱۴۰۰ باشه؟؟ خب اگه خوبه عقد کن دیگه

آره قبول نمیکنه میگ ما قراربود فقط اخلاقای هم دستمون بیاد ک اومده میگه ی ساله باهمیم باید عقد کنیم میگم خب همون عقد من باید انگشتر و هزارتا مار دیگ بکنم میگ ن ی انگشتر میخاین بحرین دیگ کم آوردی خودم میدم

مگه چجوریه

نوشتی خاهر در صورتی که خواهره😐 گفتم اطلاعاتت بره بالا نمیخواد بگی به تو چه 😂✋درخاست هم اینجوریه: درخواست

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
آره قبول نمیکنه میگ ما قراربود فقط اخلاقای هم دستمون بیاد ک اومده میگه ی ساله باهمیم باید عقد کنیم م ...

خوب داره باهات راه میاد الکی بزرگش نکن حتما اخلاقش هم دستت اومده شناختیش 

ایشاالله خوشبخت بشید 🌹

چرا دوست نداری  خیلی پیشنهاد خوبیه که؟اخلاقش چطوره؟

از همه لحاظ عالیه تحصیلات بالا داره خونواده خیلی خوب البته لوازم خونگی داره خونه ماشین مغازه و سالمه خداروشکر

2706