2733
2734
عنوان

طلاق بخاطر این موضوع اشتباهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 65 پست
اصلا بچه نیار  اصلا الان جلوشو نگیری دیگه نمیتونی کاری کنی تازه دوران بارداری دیگه همون سه دیقه ...

آخه من فقط پیام و زنگاشو دیدم

نمیدونم چقد پیش رفته

خودش قسم میخوره دستم به کسی نخورده😒😒😒

ولی من اصلا ارامش ندارم

چون همیشع دوس داشتم زندگیم عاشقونه باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه از این فرد جدا بشی بری با یکی دیگه اونم اینجوری باشه بازم میخوای جدا شی تقریبا همه مردا اینجورین باید زندگیت رو بسازی به حرف دیگران هم توجه نکن کلید مرد دکتر حبشی رو گوش بده فکرهایه گذشته و خاطرات بد گاهی تبدیل به فکر وسواسی میشه. مخصوصا واسه خانوما که همش در فکر گذشته هستیم حتما از متخصص این کار کمک بگیر نه از ادمایی اینجا که نصفشون حتی تجربه زندگی مشترک رو ندارن موفق باشی

2731
همش عین احمقا از طلاق میترسم😭😭

منم مثل تو ترسیدم ار طلاق ولی الان دارم فقط میسوزم ولی خوبی هم زیاد داره ولی خب خیانت کرده دیگه الانم یکی باشه بدون اجازه من میره صیغه میکنه اصلا واسش مهم نیست من نارا1ی باشم یا نه تو اشتباه منو تکرار نکن 😢😢😢

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
عزیزم دوباره زندگیتو بساز دیر نشده

میدونم دیر نیست 

میدونمم کاری نمیکنه ولی خوب تمیتونم فراموش کنم 

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
اگه از این فرد جدا بشی بری با یکی دیگه اونم اینجوری باشه بازم میخوای جدا شی تقریبا همه مردا اینجورین ...

مشاور یه بار رفتم

اونم گفت جدا شو چون  شوهرت  نمیخاد تغییر کنه چون اصلا نمیپذیره ک خطایی کرده

2740
آخه من فقط پیام و زنگاشو دیدم نمیدونم چقد پیش رفته خودش قسم میخوره دستم به کسی نخورده😒😒😒 ولی م ...

منم با شوهرم 15سال اختلاف داریم 

شزایطط تقریبا مثل منه واسه بچه همبخاطر این میگه که پابندش بشی دیگه نتونی کاری کنی و جدا شی 

ولی ضعف نشون نده بگو اگه خیانت دوباره کنی طلاق میگیرم حتی اگه چند تا بچه داشته باشم 

بنظرت بعد طلاق میشه یه ازدواج خوب کرد؟

چرا که نشه هنوز سنی نداری 22سالته عزیزم من چند تا خاطر خواه داشتم تا یکی دوسال پیش منتظرم بودن که یوقت طلاق بگیرم ولی من موندم و زندگی کردم 

حتما بهتر گیرت میاد 

خونوادت پشتتن

مشاور یه بار رفتم اونم گفت جدا شو چون  شوهرت  نمیخاد تغییر کنه چون اصلا نمیپذیره ک خطایی ...

خوب یه مشاوره دیگه ببرش اگه اونم همین نظر رو داشت بشین باهاش صحبت کن شایدم دیگه کارایه گذشته رو فراموش کرده البته تمام مردا خطاهایه گذشته رو نمیپذیرن چون اقتدارشون اسیب میبینه ولی ممکنه پیش خودشون قبول داشته باشن اشتباه کردن به هر حال خودت ببین سبک و سنگین کن تصمیم رو تو باید بگیری اما تلاشت رو بکن تا بعدا پشیمون نشی و بدونی تلاشت رو کردی

اره اونا مشکلی ندارن

پس بنظرم جداشو حیلی سخته با کسی که خیانت کنه بخوای زندگیتو ادامه بدی چون سرشون بسنگ نمیخوره که بار اخرشون باشه دوبازه تکرارش میکنن 

ما تازه رایطمون خیلی خوبه ینی بیشتر وقتا روزی دوبارم رابطه داشتیم چون الان باردارم نمیتونم وگرنه هیچ مشکلی نداشتم 

جوری بود ساعت سه چهار نصف شب بیدارم میکرد برای رابطه منم با مشتاق میرقتم

شاید شما خوب رابطه ندارین وارد این کار میشه 

میدونم دیر نیست  میدونمم کاری نمیکنه ولی خوب تمیتونم فراموش کنم

بخاطر آرامشت مجبوری فراموش کنی دنیا دو روزه فداتشم خودتو عذاب نده به فکر آینده باش

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼

عزیزم من شوهرمو پشت در اتاق بسته متوجه خیانتش شدم وقتی در زدم اومدن بیرون ولی بعدش چاقو گرفت تو دستش گفت یا میزاری کنم یا میزنمت با چاقو منم ترسیدم اخه از اشناهامون بود و اون شب با بچه هاش خوابیده بودن خونم