2737
2739
عنوان

طلاق بخاطر این موضوع اشتباهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 65 پست
بازم ممنون محبت بینمون خوبه فقط واسه رابطس همین اینم تموم میشه ایشالله بعدش دیگه مشکلی نداریم باهم & ...

قربونت خدا زندگیتو گرمترش کنه

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
خب جوونی کرده حماقت کرده از تهه دلت ببخشش بزار به آرامش برسی اصلااا بهش فکر نکن

سعی خودمو میکنم همش با خودم میگم بخشیدمش ولی بازم یادم میفته  و بهش فک میکنم ولی زندگیمو دوست دارم شوهرمو دوست دارم نمیخام خراب بشه

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی خودمو میکنم همش با خودم میگم بخشیدمش ولی بازم یادم میفته  و بهش فک میکنم ولی زندگیمو دوست د ...

خراب نمیشه عزیزم بسپار به خدا

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
قربونت خدا زندگیتو گرمترش کنه

ممنونم عزیزم ایشالله شماهم خوشبخت باشی همیشه

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2728
ممنونم عزیزم ایشالله شماهم خوشبخت باشی همیشه

الهی آمین🙏

خراب نمیشه عزیزم بسپار به خدا

سپردمش به خدا  میدونمم خراب نمیشه اونم دوسم داره بهم ثابت کرده 

ببخش منو باید برم ناهار درست کنم شرمنده بادمجونامو هنوز سرخ نکردم 

بازم ممنونم  . ببخشید اینو گفتم