2737
2734
عنوان

طلاق بخاطر این موضوع اشتباهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم مشکلت حل نشدنیه حس کردم ایشون علاقه ای به شما نداره

من ۲۲ سالمه الان

ولی وقتی اومد خواستگاری من سنم خیلی پایین بود

از اول به چشم یه کسی که بچست و چیزی نمیدونه منو میدید و خودشم میگه من دوست دارم ولی عاشقت نیستم

الان میدونم با کسی نیست 

ولی گذشته عین خوره به جونمه

درضمن الان بچه میخاد ازم هم خودش هم خونوادش یخاطر سنش😕

اخلاقای خوبم زیاد داره اما😔😔

2728

عزیزم برو مشاوره و مشکلاتت رو اساسا حل کن اگه حل نشد اونوقت یه تصمیمی میگیری اینام که میگن اگه من بودم طلاق میگرفتن هیچ وقت همچین کاری نمیکنن بقیه ادما هم یا قضاوتت میکنن یا سرزنش که فقط ته دلت خالی میشه 

من ۲۲ سالمه الان ولی وقتی اومد خواستگاری من سنم خیلی پایین بود از اول به چشم یه کسی که بچست و چیزی ...

حتما برید مشاوره قبل از اقدام که مجبور نشی بخاطر بچه یه عمر بسوزی وبسازی

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
من ۲۲ سالمه الان ولی وقتی اومد خواستگاری من سنم خیلی پایین بود از اول به چشم یه کسی که بچست و چیزی ...

اصلا بچه نیار  اصلا الان جلوشو نگیری دیگه نمیتونی کاری کنی تازه دوران بارداری دیگه همون سه دیقه نزدیکی هم سخته چون بعضی ها با پوزیشن های جدید دلشون رابطه میخا د ولی اون موقع نمیتونی که حتما کارش با رابطه یه خانوم کشیده میشه منم هم سن توام ولی تو مثل من ساده نشو خواهش میکنم ازت

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2740
حتما برید مشاوره قبل از اقدام که مجبور نشی بخاطر بچه یه عمر بسوزی وبسازی

منم کوتاه اومدم حالا باید یه عمر بسوزمو بسازم بخدا خیلی سخته 

اسی تو مثل من نشو جداشو شرایطشو داری 

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
منم کوتاه اومدم حالا باید یه عمر بسوزمو بسازم بخدا خیلی سخته  اسی تو مثل من نشو جداشو شرایطشو ...

عزیزم دوباره زندگیتو بساز دیر نشده

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼

اگه دیگه خیلی وقته چیزی ازش ندیدی گذشت کن.بایدفراموش کنی.

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
اخلاقای خوب زیاد داره اخه و اینکه الان میگه اقدام کنیم برا بچه😔😔

اخلاق خوب بخوره تو سرش عزیزم خیانت چیزی نیست که بخای فراموشش کنی اصلا نمیتونی من روزی نیست که به خیانت شوهرم فک نکنم تروخدا تو اینجوری نزار بشه زندگیت حیفی از من که گذشت ولی تو اینکارو نکن واسه بچه هم بخاطر این میگه که تا اخر عمرت موندگارت کنه و کارای خودشو کنه