2737
2739
عنوان

سیلی های محکم بعد۸ماه زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 40179 بازدید | 298 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخود کرده زده مگه الکیه من شوهر اولم دست بزن داشت خیلی بیشعور بود رفتم شکایت کردم که تعادل روانی ن ...

درسته .کسی که یکبار دست روت بلند کنه تا آخر ادامه میده باید شکایت کنی تا حساب کار دستش بیاد .مگه بی کسوکاری . منم جدا شدم.خونه گرفتم دارم با دخترم زندگی میکنم. تنها بودن بهتر از زندگی کردن با یه آدم بی لیاقته

2728
روهوامیگین جداشواخه باچ رویی برگردم توسرخونوادم😔

شما حرف بدی زدین مسئولیت اشتباهتون رو بپذیریدوسعی کنید هیچوقت کارو به اینجا نرسونید .اکثر خانمهایی که از شوهرشون کتک میخورن به خاطر اینه که بدون فکر هر حرفی میزنن ومردارو جری میکنن ..کار شوهرتون خیلی بد بوده وکار شما بدتر که جرئت و مردانگیش رو زیر سوال بردین.اینبار که گذشت ولی اگه دفعه ی بعد  احساس کردین شوهرتون عصبانیه سکوت کنین ووقتی آروم شد درباره مشکلتون صحبت کنید .از نظر علمی وقتی کسی عصبانیه قدرت عقل وتصمیم گیریش به ۱/۳ کاهش پیدا میکنه ....

حالا شما دونفر همدیگرو نزنید    

من فقط پرسیدم دلیل؟؟؟میخواستم بدونم چی شده دعواشون شده

طرف اومده میگه شماها پسراتونو جوری تربیت میکنید که دست رو زن بلند کنه😂😂😂😂😂رد دادن ملت

2738

من همون دو سه روز بعد عقدم دست روم بلند کرد سر گذشتم

تقریبا یه سال بعد عقد همش کتک کاری بود ولی بعد ازدواج ذره ذره کم شد الان دو سال از ازدواجم میگذره کلا دیگه دست روم بلند نمیکنه 

سعی کن وقتی عصبی هست ازش دور بشی یا اگه میتونی آرومش کنی خودبخود درست میشه 

اینجور مواقع بهتره محکم مقتدر باشید چون همیشه با یبار شروع میشه بهتره یه درس عبرت بهش بدید البته اگه اولین بارشه بهتره زیاد سخت نگیرید در حد همون شکایت تعهد باشه ولی بهتره خانواده تون در جریان قرار ندید اینطوری یه کلاغ چهل کلاغ میشه ولی اگر کوتاه بیاید خیالتون راحت پشیمون میشید اونم به اینکارش ادامه میده 

2706