2737
2734
عنوان

بچه ها یه سوال😳

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 56 پست
واقعا چرا این حرفارو باور میکنی این کاربرا بدون اینکه اون آقارو بشناسن،راحـــت دارن قــضاوتــش میکن ...

دقیقا هیچ کسی ازدل کس خبرنداره

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
واقعا چرا این حرفارو باور میکنی این کاربرا بدون اینکه اون آقارو بشناسن،راحـــت دارن قــضاوتــش میکن ...

تو کامنت بعدیم براش توضیح دادم شما هم به جای اینکه نصیحت کنی اول خودت بهش عمل کن قضاوت نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا هیچ کسی ازدل کس خبرنداره

من چندنفر رو میشناسم

خودشون اصرار دارن مثلا بگن خیلی مذهبی نیستن،اما چنددفعه یه چیزایی ازشون دیدم،فهمیدم خیلی بچه‌های خوبی هستن...

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
فکر میکنی مذهبی نیست من دوسه تا همکلاسی آقا دارم،خیلی فاز منفی داشتن تو دانشگاه،بعد یه چیزایی ازشون ...

جو خانودشون در یه حدی کم مذهبیه ولی نه خیلی

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2731
تو کامنت بعدیم براش توضیح دادم شما هم به جای اینکه نصیحت کنی اول خودت بهش عمل کن قضاوت نکن

من با شخص خاصی نبودم دوست عزیز❤

شما خودت حرف رو از زمین برداشتی

کلی گفتم

اینکه اکثریت ندیده و نشناخته یه شخصی رو قضاوت کردن!

اصلا کار درستی نیست....چون ما اصلا ایشون رو نمی‌شناسیم و نمیدونیم تو دلشون چی هست!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
چ ربطی ب مذهبی داشت..خواسته بدونه چیا نوشتن چیا میگن حتما نباید مذهبی بود که خخ

آخه تویه یه جو و محیطیه که نسبت به همچین حرکتی نگاه خوبی ندارنبه نظرم عجیب اومد

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
من با شخص خاصی نبودم دوست عزیز❤ شما خودت حرف رو از زمین برداشتی کلی گفتم اینکه اکثریت ندیده و نشن ...

جوابی که استارتر به کامنت من داده بود رو ریپلای کردی من حرف رو از زمین برنداشتم طبق چیزی که دیدم گفتم برات توضیح بدم سوتفاهم نشه  

2740
آخی خب زیاد تند نرو اینجا ایران است اعتراض کردن حرام است😂😂

😩😩😩😩ولی من دوست دارم آزادیه بیان داشته باشم. چرا آخه 🥺🥺🥺🥺🥺

آه حرامم شد 😎😎😝😝😝😝

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
جوابی که استارتر به کامنت من داده بود رو ریپلای کردی من حرف رو از زمین برنداشتم طبق چیزی که دیدم گفت ...

باش

با پیج کاریش؟ 😑 

استارتر افراد لزوما چیزی نیستن که تو ظاهرشون نشون میدن شاید اون آقا تو اعماق دلش به یکسری چیزا اعتقاد داره!

اتفاقا آدم مثبتی هستش با اینکه تو جویه که میتونه خیلی کارها بکنه ولی میشه اثر تربیت مذهبی مادرش رو روش دید.

میدونی مادرش محجبه و چادری نیست ولی با قرآن مانوسه اهل نماز و کارهای خیره 

ولی جو فامیل پدریش مناسب نیست 

حیطه شغلی و دوستاش و دوروبریاشم اکثرا پایبند نیستن به دین