2726
عنوان

بچه ها یه سوال😳

328 بازدید | 56 پست

رفتم دیدم یه پسری از آشناهام که  ادم مذهبی هم نیست با پیجش چند تا پیج فالو کرده از جمله ، رائفی پور و سایت رهبر و امام خمینی و سید حسن خمینی و رئیسی 

آخه تا جایی که میدونم میونه خوبی با آخوندا هم نداشت الان چیشده رفته این پیجا رو فالو کرده به نظرتون؟🤔

مذهبی نبود و اهل نمازم نبود  آخه الان پیج رائفی پور رو میخواد چیکار؟😶😶

هوففف دارم از فضولی خفه میشم  

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بچه ها تاپیک رو به فنا ندید فقط 😐

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

😂 میخاد فحشا رو بخونه بخنده 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب معلومه دیگه 🙁🙁🙁

من برم. جرعت حرف زدن ندارم. میترسم دوباره بترکم 

بای 👋👋👋😁😁😁

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2728

هیچ کسی از دل کسی خبر نداره شاید باطنش اونی نیست که دیدی 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
😂 میخاد فحشا رو بخونه بخنده 

با پیج کاریش؟ 😑 

با پیج کاریش؟ 😑 

عهههه پیج کاریه پس قطعا واسه ریا کاری وسیا نمایی دنبال میکنه 😂

چ ربطی ب مذهبی داشت..خواسته بدونه چیا نوشتن چیا میگن حتما نباید مذهبی بود که خخ

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
عهههه پیج کاریه پس قطعا واسه ریا کاری وسیا نمایی دنبال میکنه 😂

واقعا آخه کارش هم دولتی نیست

2706