2733
2739
عنوان

بچه ها یه سوال😳

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 56 پست
استارتر افراد لزوما چیزی نیستن که تو ظاهرشون نشون میدن شاید اون آقا تو اعماق دلش به یکسری چیزا اعتقا ...

آره درست میگید 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا آدم مثبتی هستش با اینکه تو جویه که میتونه خیلی کارها بکنه ولی میشه اثر تربیت مذهبی مادرش رو ر ...

بازم نمیشه گفت

من بیشترِ فامیل مادریم حتی وجودِ خدا رو انکار میکنن،اما توشون چندتا آدم مؤمن هست!....

ریشه که محکم باشه،شاید باد هرازگاهی به اطراف بچرخونه،اما نمیتونه ریشه رو از جاش بکنه!

شاید ایشون ریشه‌اش سفته!فقط الان گاهی اوقات باد اینور اونورش میکنه!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2728
ن اتفاقا خیلی اعتماد به سقف داری🤪🤪

😁😁😁🤓🤓😝😝😝😝نه اتفاقا بخدا

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
بازم نمیشه گفت من بیشترِ فامیل مادریم حتی وجودِ خدا رو انکار میکنن،اما توشون چندتا آدم مؤمن هست!... ...

اوهوم درست میگی کاملااا

راستی چقد عکس پروفت گوگولیههه😍😍😍 اون دو تا نینیه چطور چسبیدن به مامانشون😍😂

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
اوهوم درست میگی کاملااا راستی چقد عکس پروفت گوگولیههه😍😍😍 اون دو تا نینیه چطور چسبیدن به مامانشون ...

😍😍😍😛

نی‌نی‌هام هستن که به زودی میان پیشم،باهم درس میخونیم😂😂

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2740
😍😍😍😛 نی‌نی‌هام هستن که به زودی میان پیشم،باهم درس میخونیم😂😂

اووخی جون  بسلامتی 😍😁

اووخی جون  بسلامتی 😍😁

سلامت باشی

البته هنوز خبری نیس😂😂😂

سلامت باشی البته هنوز خبری نیس😂😂😂

اها😅 انشالله در آینده