2733
2739
عنوان

کیا زندگیشون داغونه ولی نمیذارن کسی بفهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 2548 بازدید | 93 پست

نگفتن تا یه جایی درسته

گفتن هم تا حد و حدود مناسبش درسته

اگه نگی ممکنه با پنهان کاری اوضاع بدتر بشه

اگه نابجا و ناموقع ، حرف دلت بزنی ممکنه باعث سوء استفاده بشه

مخلص کلام:

هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
من یه همسرم پولدار وتحصیلکرده همه فکر میکنن من تو نازو نعمت وحترامم ولی خون به جیگرم کرده به شدت خسی ...

خوب چرا اینجا نمیگی

اینجا که مجازیه و همه هم آدمهای بد و ناجوری نیستن

بعضی وقتها واقعا راهنماییهای خوب و دلسوزانه و خواهرانه میشنویم

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب چرا اینجا نمیگی اینجا که مجازیه و همه هم آدمهای بد و ناجوری نیستن بعضی وقتها واقعا راهنماییهای ...

اخه از کدومشون بگم مثلا هی پول جم میکنه هیچی نمیخره برام بعد میره خونه میخره به نام مادرش بعد میدن مستاجر کرایش مادرش میگیره برا خودش خرج میکنه درحالی که مادرش خودش حقوق داره بعو من سه سال یه کفش میپوشم 

از ته دلم برا همه منتظرا دعا کردم 

مامان آینده 

انشالله ب حق دل حضرت زینب ب حق آبروی حضرت زهرا

ب حق سه ساله کربلا خدا دامنتو سبز کنه برات 

امروز برات پونصد تا صلوات میگم برسم برات حدیث کسا هم میخونم

تو هم برا م میگی

منم چهار سال منتظرم و حال تو رو دارم منم دیروز پری شدم 

ده روز عقب انداختم فک کردم شاید خبری از دادم منفی شد

دلم باز پوکید بازم سست شد همه وجودم بازم ب ی نقطه خیره میشدم و اشک اشک اشک

ک خدایا ب بقیه چقد دروغ بگم بازم حرف با خدا گاهی غر گاهی گلایه ب خدا آخ خواهر

بیا برا هم دعا کنیم شاید خدا دلش ب رحم بیا 

2728
شما مشکلتون چی هست؟ای وی اف نکردید؟مردم میدونن؟ ما مشکلمون مورفولوژی کم و،dfiبالای اسپرم هست گفتن ا ...

ما دنبال بیمه تکمیلی هستیم که هزینه هارو قبول کنه . بیمه سامان و تکمیلی خود تامین اجتماعی رو پیدا کردیم . خیلی هزینه ها بالاست . منم روز 25 سیکلم خیلی ناباورانه زودتر پریود شدم اومدم شب عید قربان داشتم شادی میکرم دنیا رو سرم خراب شد 😢😢

همش میگم چقدر بی لیاقتم و گناه کار که اینطوری دارم عذاب میکشم

قرار شد دارو های آی وی اف رو دوما زودتر شروع کنم برم توی سیکل که بعد از ماه صفر میشه بریم آی وی اف . مشکل ما تعداد خیلی زیاد اما تحرک صفر هست

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
خوب معلومه مادرش داره اینا رو یادش میده یه مشاور میگفت وقتی میبینید طرف مقابل بی مسئولیت هست شما نب ...

عزیزم ۱۵ سال دارم باهاش زندگی میکنم مثلا لباس لازم دارم من میبره بدترین نقطه شهر خلازیر و اون طرفا انقدر میچرخونه خسته میشم میگم بریم شده یه روز از صبح تا ساعت ده شب برا یه مانتو من گردوند هر چی انتخاب کردم ایراد روش گذاشت بعد از دست فروش کنار خیابون یه پیراهن چرو کیده که دوسایز برام بزرگ بود و ۵ هزار تومن بود به اصرار خرید 

منم ده ساله با یه موجود عجیب و غریب زندگی میکنم کاملا درکت میکنم نکبت برای خودمون میاره و عزت و بر ...

اصلا اهل لج نیستم هیچی نمیگم باورت نمیشه تو جمع خواهرو مادرو برادرش که میشیننن یعنی انگار اسمون باز شده این چند نفر با کلاس زیبا و ووو اومدن پایین

2738
😅😅😅 جاری ندارم وگرنه میگفتم جاریم هستی برادر شوهرم ۴۲ سالشه  به خاطر مادر و خواهرهاش زن ن ...

من برادرشوهر دارم ولی براش دنبال تک دختر پولدار خانم دکترن که اتفاقا یکی پیدا کردن تو فرمانیه میشینه از الان پوزش میدن 

ولی از مشاور کمک بگیری بد نیست البته نظر دو سه تا مشاور رو بپرس چون بعضیها بیخودی چند واحد پاس کرد ...

خواهرشوهرم فوق لیسانسه روانشناسی بالینی داره جلساتش هر یک ساعت ۱۵۰ هزارتومن خودش یه پای بدبختیایه منه فکرش مثله زنای ۶۰ ساله قجریه برا زندگیه برادرش ولی توی جمع  باید فقط ببینی چقدر با کلاس صحبت میکنه جلوی دیگران من گیسو جان هستم دیگران فکر میکنن چقدر این خانواده به من احترام میزارن ولی در واقع تو گوشمم زدن 

ایشالا تا اونموقع طبیعی مامان بشی بحق امام حسین

ان شاء الله

دلم میخواد داد بزنم همه صدامو بشنون و دعام کنن شاید مرغ آمین بالا سر یکیشون بود نفسش حق بود مستجاب میشدم .. اصلا دلم به آی وی اف نیست 😢😢 نه هزینه رو میتونیم بدیم نه دیگه طاقت این همه دارو هورمونی دارم 😢

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
2706