2752
2734

بخصوص تایپیکهایی که نه توهینی شده نه چیزی رو چرا قفل میکنید؟

تا میام سوالی بپرسم یا نظری بدم میبنم قفلش کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم ..چون بیشتر نمیخوایم تاپیک بمونه چون حذف سخته تو سایت ..من نظر سنجی میزارم به نتیجه که رسید ...

چرا میخواید تایپیک حذف کنید؟

برای نا شناس موندن؟

مگه بعدنا قفلش کنید بازم بقیه میتونن ببینند توی لیست تایپیکها؟

2731
چرا میخواید تایپیک حذف کنید؟ برای نا شناس موندن؟ مگه بعدنا قفلش کنید بازم بقیه میتونن ببینند توی ل ...

نه من که دوست ندارم بمونه حال ندارم تاپیکامو بگردم ..چون سوال خاصی هم نمیپرسم که کسی کنجکاو بشه ..یا از غذا مینویسم یا از تمیز کاری خونه یا مثلا از جنس لباس ..خصوصی اصلا نپرسیدم ..کسی هم ندارم تو نی نی سایت بخوام هویتم پنهان بشه یا نه چیزه خاصی هم ندارم که بخوام مخفی کنم اگه هم اشنا پیدا بشه چه عالی از خدامه ..ولی بعضیا شاید واقعا دوست ندارن براشون بد میشه ..خانواده شوهرش تو سایتن ..یا هرچی دیگه نظرا متفاوت و باید احترام گذاشت عزیزم الان هزار نفر نیست توسایت میلیونیه ..حریم شخصی هرکس براش قابل احترام ..نرو تو اون تاپیک میبینی قفل میکنه ..مثله من که تاپیک مدنظرم نمیرم وبراشون احترام قائلم ولی به سلیقه افکار من نمیاد ..ناراحت نباش ماچ به کلت 🥴😉

نه من که دوست ندارم بمونه حال ندارم تاپیکامو بگردم ..چون سوال خاصی هم نمیپرسم که کسی کنجکاو بشه ..یا ...

لطفا برو ببین تایپیکهای من چیا هستند من چند تاشون قفل کردم

ولی اگه بتونی ببینی  منم ببینم چه گلی به سرم بگیرم

اینایی که برات لایک میزنم بده نی نی یار حذف کنه برات 

وای وای

مثل کبک فکر کردم کسی نمیبینه

اقلا کاش قفل نمیکردم شاید کسی چیزی میگفت به درد هم میخوردیم

چه جوری به نی نی یار بگم حذفشون کنه؟

اگه زود قفل میکردم فرق میکرد اوضاع؟

وای وای مثل کبک فکر کردم کسی نمیبینه اقلا کاش قفل نمیکردم شاید کسی چیزی میگفت به درد هم میخوردیم ...

آره خودت میتونستی پاک کنی ..برو خصوصی نی نی یار ۱ الان چهارشنبه س بده امروز یکیو حذف کنه ..شنبه هم یکیو ..دوشنبه هم یکیو