2733
2739
😂 😂 نه از اونجایی که من نصف شب بیدار میشم برنج درست میکنم میخورم سالم میمونم 

چند کیلویی🙃

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند کیلویی🙃

شاید باورت نشه ولی 50 😂

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
شاید باورت نشه ولی 50 😂

خوبه تا میتونی بخور 

هییی روزگار منم ی زمانی ۵۶بودم  بعد عروسیم شدم ۶۴الانم شدم ۷۵😢😢😢😢😢

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2731
بهترین صبحانه از نظر من کله پاچه هستش دلم خواست 

ما کله پاچه رو فقطططط واس نهار میخوریم ... اونم ن کله پاچه بیزون .مامانم درست میکنه عالیه😋

برای شوهرم چای شیرین برای خودم سیب زمینی آبپز و پیاز سرخ کرده رو قاطی کردم خوردم اسمش نمیدونم چیه😐😂

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤️🍃

نیمرو خوردیم رفت با نون بربری

جاتون خالی😉

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2740
خوبه تا میتونی بخور  هییی روزگار منم ی زمانی ۵۶بودم  بعد عروسیم شدم ۶۴الانم شدم ۷۵😢😢 ...

به خاطر نی نی یا نه کلا؟ 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
سلااام صبح بخیرر     من که همسرجان و صبحونه دادم رفت سرکار خودمم تازه رسیدم سرکار   & ...

کارت چیه؟

منم عین تو با این تفاوت من خونم و منتظر خواهرزادمم

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
2706