2733
2739
عنوان

کیا مث من خیلی ازدواجی بودن☹

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 116 پست
امضات شاه لایکه

قربوونتوووو 🙃🙂🙃🙂🙃🥰😘

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی دوس داشتم ازدواج کنم،البته درسته اوایلش سر ی سری از مسایل خورد تو ذوقم ولی الان خیلی راضیم ...

منم شوهرمو دوسدارما خدایی اما میگم خیلی زود بود  جونی نکردم خونواده شوهرم و دوسندارم  درکل پشیمونم 

نگرفتم چی شد واقعا  ولی مرسی😂😂😘😘

🥴🥴🥴🥴

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728
آخه من تک بچه ام نبودم😐ی داداش معلول عقب مونده ذهنی داشتم ک کلا هممونو دیوانه کرده بود فک میکردم بخ ...

عجب ... توی موقعیتت نبودم مهربون 🙀

آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی کی بود؟ کجا رفت؟ چرا بود و چرا نیست!🎀

من اصلا ازدواجی نبودم یک هزارم درصد فکر نمیکردم زود تر از 27 28 ازدواج کنم به خودم اومدم دیدم با 15 سال سن بله رو دادم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
امیدوارم خوشبخت باشی یا بشی، ولی هنوز طرز فکرت این نباشه:       ی پیر دختر زشت ...

چه امضای خوبی داری منم خیلی حساسم ولی متاسفانه خیلیا رعایت نمیکنن،افتضاح شده اوضاع املا و دستور زبان،مخصوصا این دهه هشتادیها زدن دهنشو سرویس کردن چه توی گفتار چه نوشتار

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
2738
آخه اون موقه عقلم نمیرسید شوهرم بد نیست ولی واقنننن خیلی بهتر ازینا رو میتونستم‌پیدا کنم‌جوونی نکردم ...

ببخشید ولی خانوادت خامی کردن،حالا تو بچه بودی دلت لباس عروس میخواست،اونا نگفتن حالا چه وقت شوهره؟؟؟

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
فرار از تنهایی وشرایط اگه دلیل ازدواج باشه احتمال شکستش بالاس..اونم تو سن کم تو

آخه الن مثلا با شوهرم‌مشکلی ندارماااا پسره خوبیه همه ازش تعریف میکنن خودمم چیزی کم ندارم  ی بچه ام داریم پول ماشین همه چی برام فراهم کرده اما مثلا میگم اگ واستاده بودم تا الن بجا پراید ی ۲۰۶ بابام میخرید یا مثلا میگم الن اگ مجرد بودم تازه عقلم میکشه جی ب چیه ی کیس خ ب برا خودم جور میکردم آخه تیپو قیافم خیلی خوبه اون موقه   عقلم نمیکشید  الن فقط دردم اینه شاید اگ ازدواج نمیکردم الن خیلی موقعیت بهتری داشتم و شاید جوونی نکردم

ببخشید ولی خانوادت خامی کردن،حالا تو بچه بودی دلت لباس عروس میخواست،اونا نگفتن حالا چه وقت شوهره؟؟؟

خب به مادرش گفته فقط یکی باشه من تنها نباشم  من جای مادره باشم کز میکنم 

اوکی شکر 
چه امضای خوبی داری منم خیلی حساسم ولی متاسفانه خیلیا رعایت نمیکنن،افتضاح شده اوضاع املا و دستور زبان ...

دست رو دلم نذار که خون می‌چکه عزیزم  

من دیگه تذکر نمیدم فقط حرص می‌خورم

ن، دگ، چ، بع  

و از همه بدتر  کسره‌ی ترکیب اضافی که به جاش «ه» می‌نویسن...

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
آخه الن مثلا با شوهرم‌مشکلی ندارماااا پسره خوبیه همه ازش تعریف میکنن خودمم چیزی کم ندارم  ی بچه ...

فکرت کاملا اشتباس حالا ن ک هرچی دختر خوبه برا خودش کیس پیدا کرده گول حرفای خیلیا رو نخور ارامشتو بچسب

...

چرا من بابام نمیزاشت دوس پسر داشته باشم ینی میگفت بفهمم میکشمت یبار ی رابطه تلفنی ساده رو فهمید  ی بلاهایی سرم اورد ک خدا میدونه منم واقن دوست نداشتم جو خونه رو . ی دادا ش عقب مونده ی بابای تعصبی ی مامان شاغل  گفتم اگ نذاری ازدواج کنم دیگه حق نداری بگی دوس پسر نداشته باش آخه همیشه گوشیمو چک میکردن عه دلم برا خودم سوخت

2706