2726
عنوان

کیا مث من خیلی ازدواجی بودن☹

1179 بازدید | 116 پست

من انقد دوسداشتم ازدواج کنم ک خدا میدونه

خونوادم از اون خونواده های بودن ک خیلی با دوست پسر و اینا مخالف بودن ینی اگ میفهمیدن بد بخت میشدی 

منم خواهر برادر نداشتم انقد دوسداشتم ازدواج کنم داشتم از تنهایی میمیردم.  فق‌ط دلم ازدوااج نمیخاستا یکی باشه ک عاشقم باشه یا باش حرف بزنم درد دل کنم و اینا برام کافی بود اما چون خونوادم اگ میفهمیدن پوستمو میکندن میترسیدم

کلاس زبان میرفتم دکتر و مهندس و کارمند بانک تو کلاسمون بود انقد ب خودم میرسیدم اما چون سنم کم بود اصن ب اون چشم هیچ کدومشون ب من نگاه نمیکردن ی پیر دختر زشت تو کلاسمون بود  چون سنش زیاد بود و آزاد بود با همه همه جا میرفت همه ب اون توجه میکردن منو بچه میدیدن . حتی تو کلاس زبونم بند میومد☹همش معذب بودم انقد بقیه منو از خودشون جدا کرده بودن اونا همه ۲۵ ب بالا من مثلا ۱۷ بودم‌ خلاصه تو همون  سنو سالا بود ک هرکی ازدواج میکرد من دپرس میشرم عروسی میرفتم انقد میگفتم خوش بحال عروس الن دیگه تنهو نیس کسیو داره و فلان و اینا. فکرای احمقانه

دوستام ازدواج میکردن انقد حسودیم میشد

اصن عقلم نمیرسید شغل خونه پول طلا☹

تا ی خاستگار الکی رو بهش چسبیدم گفتم الا بلا اینو میخام‌‌.... حالا شوهرم بد نیستااااا ولی الن ک ۲۱ سالمه میفهمم واقن اشتباه کردم. کسی مث من بوده؟ از خدا فقط عشق میخاستم☹از تنهایی در اومدن ب مامانم میگفتم فقط برو ی نفرو بیار تو اتاقم بخابه من تنها نباشم. مامانمم شاغل بود همش تنها بودم عه لعنت ب این زندگی

من تو ذهتم بچه هم اورده بودم😂😂😂تا این حد تخماتیک بودم

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رابطتت با شوهرت چطوره

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

امیدوارم خوشبخت باشی یا بشی، ولی هنوز طرز فکرت این نباشه:    

ی پیر دختر زشت تو کلاسمون بود  چون سنش زیاد بود ...

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
خاهشا گزارش بزنید راحت بخابم

خندم گرفت زدم😂

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

خب عزیزم اگه با شوهرت احساس خوشبختی داری دیگه افسوس گذشته رو نخور،دیگه تو راضی باشی یا نباشی زمان به عقب بر نمیگرده

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
من تو ذهتم بچه هم اورده بودم😂😂😂تا این حد تخماتیک بودم

وای خدا چ امضایی😂😂😚😚

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2706