2737
2734
عنوان

تفاوت سنی باخواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 37 پست

منم با اون خواهرشوهرم ک هم سنمه خیلی رفیقیم با اون یکی ک ۴ سال ازم بزرگتره هم خوبم ولی صمیمی نیستیم زیاد بزرگه هم ک ۱۸ سال ازم بزرگتره فقط در حد احوالپرسی و حرفای معمولی

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهمین کوچیکه چجوریع رابطتون

خوبیم باهم خداروشکر.

همین الان داریم باهم چت میکنیم

۵۰۰کیلومتر از تمام خانواده شوهرم دوریم

ام خاکه جوانه،بو من ژیانه،روح و جانم ب فیدای کوردستانه😍❤❤❤❤

خواهرشوهر بزرگم بیست سال بزرگتره خیلی خانومه دوسش دارم همسن مامانمه شوخ طبعه گل سر سبد خواهرشوهر کوچیکه با اینکه پنج سال ازم بزرگتره اصلا رفتار کردن بلد نیست بی فرهنگه خواهر شوهر منم با جاری بزرگم که 43سالشه راحت تره چون عروس بزرگه من خودم خیلی صمیمی نمیشم بیشتر بهش احترام می زارم

2728
کرم بابا

اگه کرم میریزه خو چرا میخوای باهاش صمیمی بشی حال داریا فاصله بگیر... از منم ۱۰ سال ازم بزرگتره هیچ حرف مشترکی هیچ وقت باهاش نداشتم تمایلیم ب صمیمی شدن چ از طرف من چ از طرف خواهرشوهرم نیست  

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
15 سال بزرگتر  چرا باید بخواد باشما بگرده  کلا متفاوته دنیاتون تازه کخ هم ک میریزه 🤣 ...

😂😂باعش 

خیلی غرور داره احترام زیادی میخواد من بش نمیزارم کخ میریزه

اگه کرم میریزه خو چرا میخوای باهاش صمیمی بشی حال داریا فاصله بگیر... از منم ۱۰ سال ازم بزرگتره هیچ ح ...

آخه خیلی تنهام توشون ، 

خانواده خودمم کرجن 

انقد تنهام خونمم دیوار به دیواره خواهرشوهره

2738

من خواهرشوهرم13سال ازم بزرگتره،عین خواهرم میمونه خدایی خیلی باهم جوریم چه شادی چه غم چه شوخی چه مریضی همیشه باهم بودیم وهستیم کوچیکترین دعواییم تاحالابینمون پیش نیومده مادرشوهرمم که نگم براتون فرشته اس خانومه که همچین دختری تربیت کرده که ما الان عین خواهریم،ی روز باهم حرف نزنیم روزمون شب نمیشع 

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
پس کخ از خودته🤣

فکر شوبکن ، موقع پاگشام خونه خواهرش کمک نکردم نشسته بودم پیش مادرشوهرم ، هلک وولک اومد بالا گفت خوب لم دادن بعضیا و...هی اصرارم داشت ک بامن نیس ، مادرشوهرم ساکتش کرد از آخر بادلخوری وباحالت قهر وبی محلی بهم رفت پایین

فکر شوبکن ، موقع پاگشام خونه خواهرش کمک نکردم نشسته بودم پیش مادرشوهرم ، هلک وولک اومد بالا گفت خوب ...

نه دیگه خداییش پا گشا نباید توقع کار داشته باشن

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2706