2726
عنوان

تفاوت سنی باخواهرشوهر

283 بازدید | 37 پست

دوستان خواهرشوهرم پونزده سال ازم بزرگتره ، حددوستی و صحبتم باید باهاش چجوری باش باتوجه ب این اختلاف سنی ، شوخ طبعه دوست داشتم صمیمی شم باهاش وبیرون برم  ولی خیلی بامن صمیمی نمیشه بادوتاجاریام ک هم سنشن بیرون می‌ره بیشتر ، منم بخام میبرتم ولی هیچوقت بمن زنگ نمیزنه قرار بزاره بااون دوتا همسناش چرا ، من ناراحت میشم یکم ،خواهرشوهر بااین اختلاف سنی دارید؟رابطتون چ مدلیه باهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه هاشون همسن منن

هیچوقت باهام خوب نبودن

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

بهتر ک 😁😁

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  

3 سال بررگترم

رابطمون افتضاح 6 سال پدر منو دراورد 

حالا اون یکی جاریم اومده 

منو رو سرون میذارن هی میخواد خودشو بچسبونه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
شاید اونم فک میکنه تو باهاش صمیمی نمیشی تو یبار زنگ بزن بگو بیا بریم بیرون ببین چطور برخورد میکنه&nb ...

فایده نداشت چندبار دعوتی گرفتم همه رومیزنگیدم خودم بهش باخوشرویی دعوتش میکردم باز می‌دیدم دعوتیاش زنگ میزد شوهرم ب من نمی‌زد 

2706