2733
2734
واقعا اثر گذاره؟بخدا اونقدر دوستش دارم

واقعا اثر گزاره

همین که انقدر دوسش داری کارو خراب کرده

طرف احساس میکنه گیر افتاده

ی مدت هیچ توقعی به عنوان ابراز عشق و اینا نداشته باش

درست زمانی که دلت میخواد گلایه کنی که چرا با من حرف نمیزنی، چرا بهم بی توجهی ، ی کم فاصله بگیر و سرگرم کاری شو

اینطوری حال خودتم بهتر میشه

وقتی مردت ی مرد خوب و مهربونه؛ حدس میزنم ۵۰ درصد مشکل مهر طلب بودن باشه

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نامزد من هی حرف می زنم فقط پوکر نگام میکنه اخرشم میگه چق حرف می زنی سرم رفت😑

ببین نامزد منم اوایل اینجوری بود 

میدونی چون اینا عادت نداشتن یه دختر صب تا شب ور دلشون باشه حرف بزنه 

کم کم عادت می‌کنه الان نامزدم فقط میگه حرف بزن ساکت نباش عادت کرده

اگر چیزی تو زندگیت نداری..چون درخواست نکردی🌱 وزن اولیه ام ۶۸🌵وزن الانم ۶۵ و وزن هدفم ۵۲🥰🥰🥰تا ۳۰اذر ۵۲کیلو شدم😍😍🤩🤩🤩
پس مشخصه که همسرتون از این وضع راضی هستن اما هر طور شده سعی کنید ببریدشون مشاوره. انشاءالله که درست ...

باید هم راضی باشه اون از همه لحاظ ساپورته هیچ کم و کسری نمی ذارم داشته باشه 

2728
لطفا پست منو صفحه۶ بخون

شما متوجه منظور من نشدین

من نگفتم بیان بگن وااای ما بدتریم ما بدبختریم

ولی میتونن همدردی کنن وراهکار بدن،کاری که خیلی از کاربرای خوب الان برا ایشون انجام دادن نه اینکه بگن وا شوهرم من فلان وفلانه نمیذاره آب تو دلم تکون بخوره،خب خدا کنه همیشه خوشبخت وعاشق باشن،ولی مشکل استارتر  کمبود محبت هست وبرا رفع مشکلش راهکار میخاد نه تعریف اخلاقای عاشقانه بین کاربرا وهمسراشون

من حرف میزدم گوش نمی داد یا جواب نمی داد منم کم حرف شدم 

تو نباید خودتو تغییر بدی 

نسخه واقعی خودتو دوس داشته باش تا اونم دوس داشته باشه

اگر چیزی تو زندگیت نداری..چون درخواست نکردی🌱 وزن اولیه ام ۶۸🌵وزن الانم ۶۵ و وزن هدفم ۵۲🥰🥰🥰تا ۳۰اذر ۵۲کیلو شدم😍😍🤩🤩🤩
2738

اسی جان وجماعت خانمها....زنی زیباوخوش اندام ازفامیلای دوربود...یه شب که باهم مهمان بودیم ..گفتم ...خوشابحال مردزندگیت که چقدرجذاب ودلربایی...که زنهاهم عاشقت میشن چه برسه به مردا...خنده تلخی کرد..وآهی طولانی کشیدگفت...ازبس غصه کمبودمحبت دیده ام که به کلی افسرده وپژمرده ام....وقضابراتفاق یه خانم دیگری هم به جمع ماهاپیوست...گفت..هروقت باشوهرت خلوت کردی ودیدی که خیلی سرده وبی احساس .پگوشوهرم من هروقت از زنان فامیلم...سوال میکنم...روابط زناشویتان چطوره.،میگه ماهرشب رابطه داریم...بعدخیلی ازفلان فانتزی (روش)تعریف میکرد..فلانی بیاامتحانش کنیم....اون خانوم تعریف میکرد که این حرفامعرکه میکنه

صداقت. بهترین گزینه درکردارورفتاریک انسان میباشد...متضادش :خیانت که سم روح وروان همان انسان. میشود...درشبی که کفارتصمیم به قتل رسول الله میگیرند...شیرخداامام علی درجایش میخوابد.ویارصدیقش امام ابوبکرصدیق همگام بارسول خداازترس کافران ملعون عازم غارمیشوند...
بی محلی بکنم منم یعنی؟

بی محلی نه

بی محلی فضا رو قهرآلود میکنه

شاد و لبخند به لب و سرگرمه کار خودت

انگار اگه اونم نباشه حال تو خوبه

تو پری بدون اونم

نه اینجوری که از خودت یه شخصیت وابسته ی در حال التماس واسه توجه و محبت ساختی

هر زمان که حس کردی میخوای گله کنی فوووراااا ازش فاصله بگیر و ی کار واسه خودت بتراش

غذا دوست داره

آشپزیتو ارتقا بده

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
شما متوجه منظور من نشدین من نگفتم بیان بگن وااای ما بدتریم ما بدبختریم ولی میتونن همدردی کنن وراهک ...

خب حرف بنده حقیر اینه که کسی که خودش دردو مشکل داره اگه راهکار داشت مشکل خودشو درست میکرد...معمولا کسایی که تو فلان مورد یا موردی که اسی گفت با شوهرشون خوبن بهتر ترفند خوب بودنشون و بهترشدن رابطه رو میدونن و در نتیجه بهتر راهنمایی میتونن بکنن..🌷

2706