2737
2739
بی محلی بکنم منم یعنی؟

بی محلی نه

بی محلی فضا رو قهرآلود میکنه

شاد و لبخند به لب و سرگرمه کار خودت

انگار اگه اونم نباشه حال تو خوبه

تو پری بدون اونم

نه اینجوری که از خودت یه شخصیت وابسته ی در حال التماس واسه توجه و محبت ساختی

هر زمان که حس کردی میخوای گله کنی فوووراااا ازش فاصله بگیر و ی کار واسه خودت بتراش

ببین هییییچی اندازه ی غر زدن احترام ی زنو از بین نمیبره

حالا میخواد راجع به هر چیزی باشه

حتی عشق و محبت

آدم نمیتونه کسی که واسش احترام قایل نیستو دوست داشته باشه

قبول داری؟

غذا دوست داره؟

آشپزیتو ارتقا بده

خوبه؟

بهترش کن

چیزی پیدا کن که بهت موجودیتی مستقل از شوهرت بده

اینجوری عشقت بهش تو مسیر درستی قرار میگیره

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب حرف بنده حقیر اینه که کسی که خودش دردو مشکل داره اگه راهکار داشت مشکل خودشو درست میکرد...معمولا ک ...

موافقم ولی شما کامنتا رو بخونید 

بعضیا چنان تعریف میکنن که انگار عشق وعلاقه مختص زندگی خودشون هست،تو این تاپیک راهنمای هم ندیدیم از جانب اونا،فقط تعریف بود وتمام،کاش درکنارش راهکار و راهنمایی هم میدادن 

بخدا میگم میگه چرت نگو

این البته ببخش کوه یخه....

صداقت. بهترین گزینه درکردارورفتاریک انسان میباشد...متضادش :خیانت که سم روح وروان همان انسان. میشود...درشبی که کفارتصمیم به قتل رسول الله میگیرند...شیرخداامام علی درجایش میخوابد.ویارصدیقش امام ابوبکرصدیق همگام بارسول خداازترس کافران ملعون عازم غارمیشوند...
یعنی بنظرت اونا که مثه اسی مشکل دارن باید بیان بگن مام مشکل داریم تا اسی اروم بشه و بعد پیش خودش بگه ...

یعنی بیان بگن من شوهذم قربون صدقم‌میره مشکل اسی حل میشه؟؟

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2738
واقعا ممنون 

عزیزمی

موفق باشی

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
👍👍👍بهترین کامنت و راهنمایی این تاپیک

ممنون

خدا عاقبتت رو مثل من نکنه 

شوهر من کلا کم حرفه میگه تو حرف بزن من گ ش میکنم منم زیاد از سر و ک لش می م بالا کرم زیاد میریزم روش اونم میخنده فق چیزی نمیگه😂😑

MDC STUDENT
ببین نامزد منم اوایل اینجوری بود  میدونی چون اینا عادت نداشتن یه دختر صب تا شب ور دلشون باشه ح ...

ن من و نامزدم دوست بودیم کلا کم حرفه فقط با من اینجور نیست هر بلاییم سرش بیا م فقط میخنده چیزی نمیگه

MDC STUDENT
2706