2733
2739
بهش محبت کن 

محبت میکنم 

ن از اون محبتایی که تکراری شه 

ازونا ک هرسری براش تازگی داشته باشه

مردا اگ یه چیزی واسشون تکراری شه دیگ ازش لذت نمیبرن

شمام اینجوری باش جواب میده

یک عدد دانشجوی داروسازی هستم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان داشتم ب همین فکر میکدوم بخدا. باورت میشه دلم میخواست عاشق بشم و الانا ازدواج میکردم از بس کم محبتی میبینم

من قبلا کاربری داشتم یهویی اومدم دیدم عههههه نیستم😐خلاصه غریبه نیستم حق آب و گل دارم اینجا😊
2728

اکثرمردا محبت کلامیشون کمه یا صفره.. توجه ات رو ببر به کارهابی که خالصانه واسه شما میکنه.. واز اونا لذت ببر.. 

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
نمیشه هر چی بگم اصلا عین خیالش نیست زیاد هم بگم میگه باز داری چرت میگی

بنظرمن وقتی حرف زدن کمک نمیکنه سکوت کن تو خونه چندروز ولی درکل بخودت برس ولی زیاد باهاش نحرف ببین اون مئقع چه واکنشی داره.

2738
من آرایش میکنم خوشگل هستم همه میگن انگار عروسکی اندامم اوکی نمیدونم مشکل چیه اه

منم به خودم میرسم عزیزم بهترین لباسا وارایشا ،منتها کیه که نگاه کنه،تنها نکته مثبتش مسیولیت پذیر بودنشه ،هرچیم بخوام برام میخره ،ولی من ازدواج کردم که بهم توجه کنه ،محبت کلامی داشته باشه،خسته شدم از تنهایی اگه یه ماه هم باهاش حرف نزنم انگار نه انگار،چه فایده از این زندگی برادر ادم بیشتر به ادم توجه میکنه تا این

شوهرم من غیر طبیعی سرد هست و بی روح

حتی با بجه ها

رفته رفته داره بدتر میشه

خسته شدم

روزی تیست که مرگش رو از خدا نخوام

بدی نداره

ولی خوبی هم نداره

با دیوار هیچ فرقی نداره

واقعا خسته ام

خانوادش هم از دستش شاکی اند

اینقدر بی حس و بی عکس العمل هست

ن ولی گاهی عصبی میشم از دستش امروز یک کلام حرف نزده باهم چند بار رفتم بغلش پسم زد غرورم می شکنه خب

ببین باید قلقش بیاد دستت مردا همشون بچن فقط بایدرگ خوابشو پیدا کنی.عصبی میشه هیچی نگو آروم شد بعدبحرف یا چه میدونم کارایی ک اون دوس داره بکن

2706