2737
2739
عنوان

چرا همه بدبختی های دنیا مال منه؟ خسته شدم به خداا

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 67 پست
ناشکری نکن عزیزم هر بدی بدتر داره خدارو شکر که پسرت بهتر شده موهاش هم خوب میشه انشاالله‌.پسر منم هشت ...

آره خدا را شکر دیگه درد نداره، ولی بعضی وقتها دوستاش مسخره اش میکنن، اون لحظه میترکم از غصه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خدا را شکر دیگه درد نداره، ولی بعضی وقتها دوستاش مسخره اش میکنن، اون لحظه میترکم از غصه

بهش بگو دوستات نمیفهمن همه که قرار نیست مثل هم باشن خدا خواسته تو متفاوت باشی تا گمت نکنه و همیشه حواسش به تو باشه.

عزیزم ریزش سکه ای  خوب میشه. اگر یه مدت استرس از خودت و بچه ت دور کنی موهاش کامل در میاد. 

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2731
عزیزم ریزش سکه ای  خوب میشه. اگر یه مدت استرس از خودت و بچه ت دور کنی موهاش کامل بر میاد.

نمی‌فهمم این بچه چه استرسی داره آخه، کلا اخلاقش خاصه، بیشتر از همسن هاش میفهمه و فوق العاده باهوشه. 

همه چیز را میریزه تو خودش و شاید همین علتش باشه. 

2740

عزیزم غصه نخور مطمئن باش خوب میشه بهت قول میدم اگه به خود خدا توکل کنی و هر روز شکرشو بگی حتما پسرت خوب میشه از همین الان بگو خدایا شکرت که پسرم داره خوب میشه و مرتب تکرارش کن به خدا قول میدم تا سال دیگه پسرت خوب خوب میشه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

عزیز دلم میدونم خیلی سخته خودم دخترم یه مریضی وحشتناک رو پشت سر گذاشت

ولی فقط خدا میدونه وقتی بیمارستان بستری بود چه چیزها که ندیدم

اصلا دخترمو یادم رفته بود اینقدر بچه بدحال دیدم

بیماری هایی که من اصلا فکر نمیکردم بچه ها داشته باشن مثل اعصاب و روان

جدا از همه ابنا یادت باشه سختی های این دنیا تقریبا مساوی تقسیم شده...هر کسی یه جور درگیره چون خدا خودش گفته انسان رو در رنج آفریدم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2706