2733
2739
عنوان

از فامیل ما بیشعور تر نیسسسست!

| مشاهده متن کامل بحث + 1708 بازدید | 46 پست
سلام راضیه جون  خوبی ؟

خوب کردی اسمتو عوض کردی

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

☹☹☹☹☹☹

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احتمالا همتون کرونا میگیرین...مگر اینکه مث من با همه دعوا راه بندازی....و نذاری بیان دور و برتون ...مخصوصا پدربزرگت

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
من نمیتونم ببرمش دسشویی

بیا پیش من دلم برات سوخت با این اوضاع 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
سلام عزیزم.  تو خوبی؟  چخبر اصفهانی؟

خدارو شکر بهترم .  آره اصفهانم عزیزم  . برام دارو دادن  

سه جلسه دیگه مشاوره دارم  بعدا هم باید  دوهفته یبار برم   ولی ارزششو داشت  خیلی حال روحیم بهتره 

Ashk ❤..._/\_/\_/\_...❤ YuseF 
2738

ببین دختر خوب تنها راه اینه که پدربزرگ و رو یه دو سه هفته بیارین خونه خودتون,حالا یه فکری برای دستشویی بکنید,یا زیر بغلش رو بگیرید یا لگن و .... باز بهتر از کرونا گرفته که

یا این عموهای دوستدار کرونا پدربزرگ رو ببرن خونشون یه ماهی تا معلوم بشه نتیجه عروسی رفتن

در مورد مامانت نظری ندارم,نباید بره خوب

ببین جایی نداری بری یه ماهی,خاله ای,مادربزرگ,یه نفر که حالیش باشه کرونا شوخی نداره

2706