عنوان

از فامیل ما بیشعور تر نیسسسست!

1708 بازدید | 46 پست

چند تا تاپیک قبلی گفتم عموهام دارن میرن عروسی نمیتونن یمدت بیان پیش بابابزرگم( ما نمیریم عروسی) یعنی این چهارده روز بابابزرگم باید زجر بکشه بیاد خونه ما( برا دسشویی اذیته) یا بابام چهارده روز بره پیشش که اخراج میشه 😑

الان داییمینا دارن میرن مسافرت😐

یکیمونم دماغشو عمل کرده تو این اوضاع( عمل زیبایی)

ما دیگه گویا چاره ای جز مرگ نداریم چون مامانم با بابام لج میکنه میره پیش داییمینا بابام با مامانم لج میکنه میره پیش عموهام 

😐من بمیرم خوبه؟؟؟

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جالب بود

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2728

کرونا سلام کرد🤪

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
کسی نموند پیش پدربزرگت که ! مامان اونوری رفت بابا اینوری . الان مامانت برای چی قهر کردو نفهمیدم

نمیدونم😐 داییامو احتمالا بیشتر جون ما دوست داره میگه نمیتونم چهارده روز نرم

این برا ایندست برا هفته اینده الان که بابابزرگم تنها نیست

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
2706