2733
2739

درمورد این وامی که میخوان به مستاجرا بدن چی به چیه نمیدونم چرا من گیج میزنم گوگل خوب توضیح نداده حتی تو نظرات هم ک میدن مردم همه نوشتن بیشتر توَضیح بدین 

میشه اگه کسی خبر داره بهم بگه ممنونم😙

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.

من شنیدم ب صاحب خونه میدن مستاجربایدپولشوبده

مگه داریم حسی قشنگ ترازوجودتوتووجودم؟؟؟😍❤خوش اومدی تودلی مامان....شکرت خدایاک بعدیکسال اینقدرقشنگ بم نظرکردی...خدایاخودت حافظ سلامتی تودلیم باشوسالم بذارش توبغلم...میدونم این ماه ماه معجزه منه واتفاق فوق العاده ایی برام افتاده خدایاشکرت

یکدونه لایک کافیه

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم منم کسی گفت منم لایک کنید

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
2731
من شنیدم ب صاحب خونه میدن مستاجربایدپولشوبده

اره بعد این وام آخرش به خود مستاجر برمیگردد یعنی یا باید بده به دولت

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
اره بعد این وام آخرش به خود مستاجر برمیگردد یعنی یا باید بده به دولت

اینونمیدونم

مگه داریم حسی قشنگ ترازوجودتوتووجودم؟؟؟😍❤خوش اومدی تودلی مامان....شکرت خدایاک بعدیکسال اینقدرقشنگ بم نظرکردی...خدایاخودت حافظ سلامتی تودلیم باشوسالم بذارش توبغلم...میدونم این ماه ماه معجزه منه واتفاق فوق العاده ایی برام افتاده خدایاشکرت
2738

پرسیدم، میگن ،مثلا اینا میان ؛ پول رو میدن ب صاحب خونه ی من، و سر موعود ک باید خونه رو تخلیه کنم، دولت پول  خودش رو میاد برمیداره، و من باید (سودش) رو ک ۱۳درصد پرداخت کنم، نه وام رو

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

مبلغش ۱۵ میلیون یا ۳۰ میلیون یا ۵۰ میلیون نسبت ب منطقه ای ک میشینید هستش

اینجوری ک شما ثبت نام میکنید و موقع تنظیم قرار داد پول واریز میشه ب حساب صاحب خونه

و شما قسط سودش رو ماهانه میدید 

سر سال هم صاحب خانه اصل پول رو برمیگردونه ب بانک

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش
پرسیدم، میگن ،مثلا اینا میان ؛ پول رو میدن ب صاحب خونه ی من، و سر موعود ک باید خونه رو تخلیه کنم، دو ...

یعنی ما باید فقط سود پول بدیم به دولت 😐 واقعا شرمنده مون کردن راضی به زحمتشون نبودیم 😐😐😐

مبلغش ۱۵ میلیون یا ۳۰ میلیون یا ۵۰ میلیون نسبت ب منطقه ای ک میشینید هستش اینجوری ک شما ثبت نام میکن ...

۵۰ تومن سودش چقدر میشه ماهی گلم

در واقع بانک قرض میده تازه سود هم باید صاحبخونه پرداخت کنه؟

ن سود مستاجر باید بده عزیزم

2706