2737
2739
آخه همه چیز که پول نیست..اونا حق انتخابشون بیشتره..چون از لحاظ مالی کاملا اوکی هستن..فقط به تیپ و قی ...

خب نميبينه طرف واسه پولشه؟؟؟؟؟ من خودم ببينم واسه پول بابام اومده منو بگيره نميخوامش. چون ميخوام زندگيم احساسي باشه

بـاغــم! بهـارم باش...🌸🍀🌸☘️🌸
الان که نگاه میکنم میبینم اصلا تا چند سال پیش اینطور نبود...الان خیلییی توقع پسرها و خانواده هاشون ب ...

دقیقا 

دنبال یه موردی هستن که از همه نظر سود کنن

مخصوصا اقتصادی 

من ساعتی کار می کردم زنگ می زدن می پرسیدن استخدام هستم یا نه! 

دیگه پسرا نفقه می گیرن عزیزم

جهاز تکمیل و دختر کارمند و کمک خرج عقد و عروسی و اگه روی دختر ماشین و خونه ام بدن عالیه، مهریه رو هم که کی داده و کی گرفته!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزيزم، من اصلا دختر سنگ دلي نبودم . اما چيزايي ديدم كه از دختراي پولدار بدم مياد! چرا با هم س ...

خیلی وقتا چون خاستگار در سطح خودشون ندارن....

از نزدیک تجربه کردم متاسفانه عزیزم.

وگرنه کیه که از پول بدش بیاد.

من وقتی بابام داره میبینم کیسی که حداقل خانوادش در حد و اندازه خانوادم نیس ندارم،چیکار باید بکنم؟باید به کمتر قانع بشم دیگه...

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
نه مشکل من اینه که مامانم از دروغ خوشش نمیاد و کلا نمیگه😂برای همین انقد سرش غر زدم 😂😂خالمم میگه خ ...

منم مامانم همینه..اصلا دروغ نمیگه...ولی دیگه ما مجبوریم برای اینکه بلند شه بره همچین نقشه هایی بکشیم😂

2728
خوش ب حال شما من ۲۱ سالمه خواستگار نداشتم تاالان  بعدعمو‌مامانم گفته چون دخترش کار بلد نیست د ...

خب عزیزم خواستگار نداشته باشی که خیلییی بهتر از اینه که بیان و بعد برن وخبری نشه ..من حاضر بودم اصلا خواستگار نداشتم 

نمیدونم پسرا پیش خودشون چهذفکری کردن که دنباا دختر کارمند با پدر پولدارن🙄یعنی فکر کردن دختره به پسره پول میده واقعا؟خب برن با یه پیرزن پولدار ازدواج کنن بقیه رو هم مچل خودشون نکنن

استارترعزیزم

برای ماهم خیلی وقتاشرایط شما صدق میکنه

ولی من بشخصه با خودم عهد بستم کیس مورد نظرم پیدا شد ک شد 

نشد تا اخر مجرد می مونم

خداروشکر۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد✌✌من خوشبخت ترینم💪

بابای اجازه نمیده خیلی خواستگاربیادخونه...یعنی شرایطش رو میپرسه واگ باب میلمون نباشه همونجا ردش میکنیم وکم خواستگار میادخونه ولی چندتایی هم که اومدن اصلا باب میلم نبوده...چندوقت پیش یه نفراومد و بابام اجازه داد بیان خونه اوناهم رفتن وپشت سرشون نگاه نکردن تا یه سال بعد😑😐دوباره زنگ زدن ک اون موقع پسرمون قصدازدواج نداشت الان اجازه بدید بیام دوباره😕بابام چنان توپید بهشون ک دیگ فک نکنم کلاشونم افتاده باشه اینور برگردن😂😂😂

2738

واقعا خانواده های پسر ها بعضا خیلی پررو شدن 😐

فکر میکنن این دوتا تکه طلا که میخرن اندازه پول جهیزیه دختر میشه 😑 تازه طاقچه بالا هم میذارن 😷 بقول معروف خدا بدور 😂

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
خب نميبينه طرف واسه پولشه؟؟؟؟؟ من خودم ببينم واسه پول بابام اومده منو بگيره نميخوامش. چون ميخوام زند ...

گول می خورن...

تعداد زن و دختر مجرد هم زیاد هست، خانواده پسرا دنبال تجارت هستن....

پسرشون خوب دوراش رو می زنه و انواع و اقسام دوستی ها رو تجربه می کنه آخرم دست میذارن روی یه دختر آفتاب مهتاب ندیده ی پولدار که برن خانوادگی کنیزی پسرشون رو بکنن... والا

دقیقا  دنبال یه موردی هستن که از همه نظر سود کنن مخصوصا اقتصادی  من ساعتی کار می کردم ز ...

درسته دوست عزیزم واقعا همینه...اگر نگیم همه شون اکثرا با دختری میخوان ازدواج کنن که از هر جهتی براشون منفعت داشته باشه...شاغل باشه ..جهیزیه اش تکمیل باشه ..وضع خانواده اش هم خوب باشه ...

خب عزیزم خواستگار نداشته باشی که خیلییی بهتر از اینه که بیان و بعد برن وخبری نشه ..من حاضر بودم اصلا ...

اره اینم واقعا سخته 

هرچند برای من مهم نیست

خدایا نگهدار ابوالفضلم وقلبش باش❤ سرنوشت عشقم رو با سرنوشت من قراربده💋
بابای اجازه نمیده خیلی خواستگاربیادخونه...یعنی شرایطش رو میپرسه واگ باب میلمون نباشه همونجا ردش میکن ...

پدرتون کار درست رو کرد عزیزم.....عملا رفتن دورهاشون رو زدن خبری نبوده برگشتن سر نقطه ی اول...آخه بیشعوری تا کجااا

2706