2726

اول فکر میکردم فقط برای منه که اینطور که اتفاق میفته...

بااینکه از نظر ظاهری مشکلی ندارم و از خانواده ی آبرومندی هستم بین 20تا 30سالگی ام هر خواستگاری برام اومد بدون اینکه اصلا باپسر صحبت کنم اومدن و رفتن....البته دو سه مورد پسر با خانواده اش اومده بود و بیشتر اوقات مادر یا از اقوام نزدیک پسر میومدن بدون پسر ...(البته الان که فکر میکنم میبینم خیلی اشتباه کردم این مدل خواستگاری ها رو قبول کردم،)..

در 31سالگی هم یک عقد در حد نامزدی داشتم جدا شدم به خاطر خیلییی ضعفهای اخلاقی و شخصیتی نامزدم.....

یک ماه پیش هم یک خواستگاری اومد که اونم نامزدی به هم خورده داشت و در حد یک جلسه صحبت کردیم و از خیلی جهات اقتصادی و مذهبی و فرهنگی بهم نزدیک بودیم ...بعد از اون اعلام کرد نظرش مثبته و شماره گرفت...به غیر از دوبار پیام کوتاه که فعلا نمیتونه صحبت کنه دیگه پیام نداد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان که نگاه میکنم میبینم اصلا تا چند سال پیش اینطور نبود...الان خیلییی توقع پسرها و خانواده هاشون بالاست....دیگه دخترهای نزدیک به سطح خودشون از جنبه های مختلف رو قبول ندارن...دنبال کیس های از خودشون بالاترن

2728

خواست خداست

تو رو نگه داشته برای اونی که سهمته و سهمشی❤🍃

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.

واقعا به کجا داریم پیش میریم که در عرض چند سال اینقدر تفاوت فرهنگی در جامعه مون داره رخ میده...دختردایی من که الان 38سالشه هفده سال پیش با همسرش ازدواج کرد که همسرش دکتر دامپزشک بود و با وضع مالی خیلی خوب ...و دختردایی من تحصیلاتش دیپلم و از خانواده ای متوسط ...منظورم اینه که تا چندین سال پیش پسرها با دخترهای پایینتر از حد خودشون عیب نمیدونستن که ازدواج کنن....من حتی میشناسم پزشک فیزیوتراپی  رو که با دختر ی با تحصیلات دیپلم سالهااا پیش (30سال پیش ازدواج کرده و خوشبخت زندگی کردن )....

اما الان پسرها دختر در حد و اندازه ی خودشون رو هم قبول ندارن😔

فدای سرت دلشونم بخواد خیلی از بس قکر میکنند پسرشون گی هست دنبال زن کازمند حقوق بگیرن 

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  
2706