2733
2734
همه‌ی دخترا یه تعداد خواستگارهایی داشتن که شعورشون رو زیر سوال برده چاره‌ای نیست دیگه  ناراحت ...

متاسفم عزیزم.... انشاءالله که بخت خوبی نصیبت بشه...

ولی من مدتها به هم میریزم....چون با اقوام مادری ام در یک آپارتمانیم...و اونها هم از جریان این خواستگاری ها باخبر میشن....و من با هربار اومدن و رفتن خواستگارها واقعا احساس له شدن کردم

اگه سرکار نباشی چی؟؟؟ یا محیط کارت زنونه باشه..بعد آدم هر روز که تو خیابون نمیره کسی ببیندش...

تو خیابون منظورم نبود

کسی که یه دید کلی بهش داری

نه که کسی از راه رسید شماره ی خونه بدی😅

به هر حال اتفاق میفته تو فامیل اقوام دوست آشنا

دولانیم باشینا دولانیم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی فامیل داریم از خانومه خوشم نمیاد موقع عروسی دخترش خیلی عجیب من و نگاه میکرد کلا بد نگاه میکرد بعد انگار ب مامانم درباره من گفته ک بیان خواستگاریم بعدش فهمیدم ک طرف داشته من و برانداز میکرده ببینه میتونه خرید کنه یا ن 

2728
راستی خارج از موضوع ....من یه مشتری مسیحی دارم انقدر روی حساب کتابش حساسه که هر وقت تلفنم زنگ میزنه ...

عزیزم .خوشحالم  که نسبت به ما حس خوب و خاطره خوبی ایجاد شده واسه تون 😍😍😍😍

ممنوووون

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
کیس بالاتر از خودشون از چه لحاظ؟ تحصیلات؟ شغل؟ موقعیت اجتماعی؟ درآمد؟ یا مثلا از نظر پاک بودن و ...

عزیزم کیس بالاتر بیشتر منظورم مسایل ظاهری و مادیاته...مثل اوضاع مالی طرف مقابل ...وضعیت ظاهری و سطحی زیبایی و حتی شغلی 

حالا ما بايد جيكار كنيم؟؟؟؟؟منم بي پولم از قيافم خوششون مياد. وقتي كه منو ميبينن خيره ميشن بهم ...

خدا کمکت کنه عزیزم

خدا لعنتشون کنه که مردم رو به این روز انداختن😞

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
متاسفانه ازدواج سنتی همینه دیگه احساس کالا بودن به آدم دست میده  

خیلی از ازدواجای سنتی الان دیگه مثل قدیم نیست

همین الانم اول میان میشینن ملاکاشونو بررسی میکنن هر دو طرف اگه ملاکای اصلیو داشتن باهم ادامه میدن

ماه هاباهم رفت و امد میکنن حتی تو خونواده های مذهبی

دیگه مثل قدیما نیست یهو برن بنشونن سر سفره عقد!

درضمن این انتخاب کردنه کاملا دو طرفه ست

اصلا اینجوری نیست که فقط پسر بپسنده.تو خیلی از همین خاستگاریای سنتی دخترا پسرا رو نمیپسندن!

اگه بر اساس صرفا ظاهر دنبال زن باشن اره احساس کالا بودن به ادم دست میده

اما اگه بر اساس معیارا باشه چه ایرادی داره؟ اصلا درستشم همینه که معیارای اصلیتون باهم بخونه

حالا یه موقع هایی دختر نمیپسنده یه موقع هایی پسر..

این به معنای نگاه کالایی به زن یا مرد نیست

البته منظور منم این خاستگاری های بدون پسر نیست

این کار رو هم ابدا قبول ندارم!

یا این خونواده هایی که اول مامانشون میاد دخترو بی حجاب میبینه!

با این کارا ۱۰۰ درصد مخالفم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍😍
2740
چون از طرف جامعه مجبور میشی..وقتی مجردی خواه ناخواه به انزوا کشیده میشی از دست حرف مردم

اینطوری نگو

من اصلا به ازدواج فکر نمیکنم الان و دوستم ندارم کلا

ولی اگر روزی بهش فکر کردم اگر کسی باشه که دوستش داشته باشم و از من وضع مالیش پایین تر باشه برام مهم نیست مهم اینه منو بفهمه و درک کنه و اهل تلاش باشه زندگی رو دوتایی میسازیم

دولانیم باشینا دولانیم🙃
وای من ۱۸ سالم بود ی بار از خواب بیدار شدم رفتم تو حال دیدم اقایی نشسته ی نیم ساعت بعدش رفت بعدن فهم ...

واویی  چقد از دست همچین ادمایی حرصم میگیره،چن وقت پیشم یه خانومه سرزده اومده بود خونمون دم غروب هم بود مامانم گفت نتونستم بهش دروغ بگم دخترم خونه نیست خلاصه اومدن داخل منم هر چقدر که مامانم اصرار میکرد یه سر بیا ببینتت برو گفتم نه😭 بعد خانومه بلند میگف دخترم بیا ببینمت تا نبینمت نمیرم😨 منم مجبوری رفتم یه دیقه هم ننشستم و به بهونه چایی مامانم فرستادم بیرون جوابمون منفی بود بهشون ولی دم رفتن خانمه گفته بود فردا با پسرم خدمت میرسیم خیلیی پررو بودن😡

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...

حالا شما میگین دختر کارمند باشه و فلان

من یه مورد شنیدم برا دوستم مادر پسره گفته بود این دختره پرستاره شب و روز نداره نه😑بیچاره پسرش چقد جلوش وایساد.ولی نشد.الآنم جداشدن از هم

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
مساله الان عیب دونستن نیست ...چون  اوضاع اقتصادی داغون شده و مطمئنا هر لحظه و هر ثانیه داغونتر ...

عزیزم من فکر میکنم مسیله اینجاست که پسرهای الان جنم پسرهای قدیم رو ندارن ....از قبل دختر و خانواده اش میخوان کمبودهای خودشون رو جبران کنن...

اینطوری نگو من اصلا به ازدواج فکر نمیکنم الان و دوستم ندارم کلا ولی اگر روزی بهش فکر کردم اگر کسی ...

من خودم اصلا متاهلی رو برتری نمی دونم..واقعا هیج تفاوتی برام نداره..ولی مثلا میری یه جایی یه نفر که خیلی ازت پایین تره آنچنان فخرفروشی بهت میکنه که بیا و ببین چرا؟ چون فقط متاهله..

یا مثلا هرجا میری هی ازت میپرسن خب چرا ازدواج نمیکنی؟

این حرفا و کارای مردمه که آدمو دلشکسته میکنه از بس تلخه..

عزیزم انشاءالله که بخت خوبی نصیبت بشه و خوشبخت بشی.... خودت سعی کن شاغل بشی..

شاغلم . ولي گرونيه . نميتونم پس انداز كنم چون بابام خرجمو اصلا نميده ، و سفره مون بسيار ساده هست! مجبورم كمشون كنم

بـاغــم! بهـارم باش...🌸🍀🌸☘️🌸
2706