2737
2734
دقیقا.الان اول ادرس خونه رو میپرسن ببیننن چند قیمت میخوره بعد‌شغل پدر بعد اسم‌ دخترو میپرسن😂

نه بابا.من خودم شرایط اقتصادیم خوبه،درامدمم خوبه،ولی خواستگار نیومده تا حللا برام

البته خودمم تو مود ازدواج نیستما.ولی دوس دارم ی بار خواستگار خوب بیاد ببینم ادم چه حالی میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک موردبرای خواهرمن اومده بود زنه نشسته بود داشت سخنرانی میکردمیگفت من خوشم میادعروس مردانه باشه مثل ...

😂😂😂😂شماهم میگفتین مامیخوایم داماد زنانه غذا بپزه جارو بزنه

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
واقعا همینه که میگین 👌👌👌👌

راستی خارج از موضوع ....من یه مشتری مسیحی دارم انقدر روی حساب کتابش حساسه که هر وقت تلفنم زنگ میزنه می بینم ایشونه ، از خوشحالی بال در میارم یه حس خوبی بهم دست میده .15 ساله داریم کار می کنیم همیشه سود و انرژی خوب بهم داده

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
2728
حالا مگه چقد خیلیی سطح بالا هست اینا برن بگیرن بعدشم خودشون مگه کین وقتیم زن بالاتر از مرد باشه فق ...

من الان یک کانال همسریابی عضو هستم معیارهای بعضی آقایون رو میخونم هنگ میکنم..طرف بچه داره بعد حاضر نیست با زن مطلقه ازدواج کنه یا دیپلمه ست یکی از معیارهاش همسر تحصیل کرده ست....

عزیزم ولی پرس و جو و تحقیق کنید پیدا میشه....الان اتفاقا برعکس شده ..پسرها توقع شون خیلییی بالاتر از ...

میدونی چون دخترا و زنامونو روز به روز دازن کوچکتر میکنند در صورتی که تو اروپا این مردان که لنگ ازدواجن حانوما همه اهل مسافرت به جاهای مختلف جهان و مشغول کارن و فعال

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  
2740
واقعا به کجا داریم پیش میریم که در عرض چند سال اینقدر تفاوت فرهنگی در جامعه مون داره رخ میده...دخترد ...

حالا ما بايد جيكار كنيم؟؟؟؟؟منم بي پولم از قيافم خوششون مياد. وقتي كه منو ميبينن خيره ميشن بهم و ميپرسن اين  كيه؟؟ ولي ميان خونمون ميرن ديگه برنميگردن . مامان يكيشون رفته همه جا گفته از ظاهرشون معلوم بود بدبختن😐 مامانم خيلي لاغره ، يه ميوه نميخويم جلو مهمون بزاريم . بعضي وقتا از مامان بابام بدم مياد، چون به فكر بچه دم بختشون نيستن

بـاغــم! بهـارم باش...🌸🍀🌸☘️🌸

فامیل ما برای پسرش زن گرفته بعد مادر پسره چنان با 

آب و تاب تعریف میکنه عروسم خونه و ماشین داره کلی طلا و حساب بانکی پر پول داره انگار پسرشو شوهر داده 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
حالا مگه چقد خیلیی سطح بالا هست اینا برن بگیرن بعدشم خودشون مگه کین وقتیم زن بالاتر از مرد باشه فق ...

والا‌. من یه خواستگار خیلی پایین‌تر از خودم داشتم که اصلا راضی نمیشدم که بیان.یکی از همکارهام که اتفاقا مرد هم بود و مثلا واسطه بود بهم‌میگفت قبول کنی برات خیلی بهتره و میتونی هرجوری میخوای زندگیتو بگیری توی دستت و زبونش به سرت بلند نیست.یعنی تو میشی ریس خونه‌.ولی قبول نکردم😂 

عزیزم ولی پرس و جو و تحقیق کنید پیدا میشه....الان اتفاقا برعکس شده ..پسرها توقع شون خیلییی بالاتر از ...

ما گشتیم پیدا نکردیم .خصوصا اگه دختر خانم شاغل هم باشه دیگه همون اول ازت در مورد مسایل مالی میپرسن.اخلاق  و ایمان و پاکی رفته صف آخر

یا امام رضا منتظر نگاه مهربونت هستم ،دستمو بگیر  
2706